Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítenek fel az ilyen vagy ehhez hasonló cikkek?

Figyelt kérdés

[link]


Ennél olvastam sokkal szemetebb cikket csak nem találtam meg, és azon gondolkozom, miért vannak erre szabályok, hogy ki milyen képet tegyen fel? Meg miért gáz, ha egy férfi benti selfie képet csinálni, vagy ha esetleg valami állatot tart a kezében? Én alapból utálom, ha nemek között különbséget tesznek!

Másik cikknél azt olvastam, hogy nem nyerő, ha férfi kamerába néz, a nő nézhet. Mi van? Mi a f..z Ennyire idiótáknak nézik az embert?


2016. dec. 4. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Megtaláltam azt a borzalmas cikket amiről írtam. Mondjuk indextől nem kell sokat várni.


[link]

2016. dec. 4. 10:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1 szóval se írták, hogy tilos a férfinak föltenni szelfis képet.


Ez csak egy 2014es statisztika egy társkereső oldalról. Az, hogy te így jársz e el, vagy nem rajtad múlik!

2016. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erovel teged az is idegesit, ha a zoldseges az utodott, csunyabb almakat kulon rakja, es a vasarlok rogton a megnyerobbb, szebb almakat veszik meg? :'DD de ezek amugy nem szabalyok, hanem inkabb tippek, statisztikak alapjan.
2016. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De miért veszik külön ennyire a férfi és a női nemet? Miért nem lehet csak emberekről beszélni? Én utálok ilyen oldalt álló beállított képeket csinálni, mint amit az index írt. Most nem lenne jobb olyan képeket feltenni ami jól esik?
2016. dec. 4. 10:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert meglepo modon total mashogy kell viselkednie egy ferfinek es egy nonek. Fura lenne ha ugyanugy viselkednenek...
2016. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastad a cikket rendesen? Ez egy statisztika kiértékelés. Hogy melyik nem esetében mi mennyire vált be az oldalon. Persze, hogy különszedik. A legtöbb ilyen felmérésnek csak így van értelme, mert az eredményeket befolyásolja ez az apró kis tényező.. :) Értem egyébként, hogy téged mi zavar, de az ennek a cikknek az esetén pont nem igaz és egyébként is, butaság ilyeneken idegesítenie magát az embernek. Nem is értem miért teszitek. Mintha ma már divat lenne, minden hülyeségen bosszankodni, amit ki tudsz annyival kerülni, hogy nem olvasod el vagy nem nézel oda. Ezeket a fölösleges energiákat lehetne önfejlesztésre fordítani.
2016. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már rég függetlenítettem magam más hülyeségétől, tehát a hülyék nem tudnak hatással lenni rám.

Másrészről pedig nem olvasok ilyen magyargyűlölő, liberális szennyhírportálokat, mint az index és társaik.

2016. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Komolyan nem érted, miért cink, ha egy pasi csücsörítős, csöcskitolós képet tesz ki magáról? Pedig tök sok csaj ezt csinálja. ;)
2016. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező. A szöveglértés nem megy?

Ezek nem szabályok, hanem statisztikai adatok.

2016. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!