Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi háromszög alakul ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög alakul ki? Mi történik az életemmel?!

Figyelt kérdés

4,5 éve jöttünk össze Barátommal, másfél éve együtt élünk. Nélküle már el sem tudom képzelni az életem. Viszont az utóbbi időben többször veszekedtünk, egyszer ki is mondtuk,hogy vége, de megbeszéltük a dolgot. Tudniillik mindketten nehéz időszakot élünk meg, édesanyámat súlyos betegséggel diagnosztizálták, Kedvesemet kirúgták a munkahelyéről és mindkettőnknek a tanulmányai is sok stresszel jár... Megbeszéltük,hogy az élet nehézségei nem tehetik csak így tönkre a szerelmünket, nem hagyjuk veszni.

Itt jön a bökkenő... Egyetemen még tavaly megismertem egy srácot, elég jól néz ki, mindig mosolygott rám. Szeptemberben elkezdtünk beszélgetni, mára már barátként tekintek rá. Nagyon kedves velem mindig, viszont sokszor bókol, és néha úgy néz rám... Barátom meg olyanokat tud mondani... nagyon sokat fogytam, egész jó alakom van, erre kövérezik... Hétvége óta dicsérget,mióta anyja észrevette a változást...meg egyébként is csomószor bunkó velem..

A lényeg,hogy egyre jobban vágyom a másik srácra. Mikor Barátommal majdnem szakítottunk,mondtam neki,hogy néha úgy érzem, ki akarom élni magam, szórakozni (bár az ilyen nőket nem bírom, én sem értem).. és lehet ez a vágy is csak olyan most. Ennek ellenére végig gondoltam, hogy mi lenne,ha szakítanék és.. de nagyon szeretem Barátomat,nem tudnám elhagyni. Ha szakítanánk, a másik sráccal nem tudnek összejönni egy jó ideig, az biztos.. nem biztos,hogy képes lenne várni, míg elmúlik a fájdalmam. Megcsalni meg végképp nem akarom barátomat... Attól is tartok,hogy egy nehezen megszerezhető trófea vagyok a srácnak (nem így ismerem, de ilyen téren sosem lehet tudni).. vagy ha esetleg nem működne a dolog, egy jó barátot veszítenék el (sajnos egy gyerekkori baratomat 15 évesen így veszítettem el) és egy egyébként jól működő kapcsolatot tennék tönkre puszta vágyból...

Azt se tudom,hogy ez mi (ma álmomban csaltam a sráccal a Barátomat és ez ébresztett rá ezekre). Mi tévő legyek? 21/L (mobilról írok, bocsánat ha van hiba)



2016. dec. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

benne akarsz ragadni egy tinikapcsolatban egy bunkó pasival?...


vagy inkább megpróbálnád egy értelmesebbnek tűnő pasival az életet?


válassz

2016. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak néha vannak bunkó megjegyzései, egyébként nagyon odaadó.. Ritka kincs a mai világban, de ezzel a kövérezéssel nagyon meg tud bántani,mert sokat küzdök a súlyommal..

A másik meg egyre többet jut eszembe és lényegében nem ismerem annyira, csak annyit tudok,hogy ő is megbízható és ő is csak jókat tesz hozzá a mindennapjaimhoz.

2016. dec. 4. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszd azt akire jobban vágysz.
2016. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat, amibe egy harmadik ilyen szinten be tud ferkozni, nem mukodik jol, csak mivel meg nem tapasztaltal ilyet a felnott eletedben, ezert nehez elsore belatni es cselekedni.
2016. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!