Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol érdemes (neten vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes (neten vagy élőben) 16-18 éves aktívan pasizó csajokkal ismerkedni 28 éves férfiként? Konkrét oldalra vagy Bp-i helyre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokak szerint gáz ez, de nem rég lettem egyedülálló és izgatnak a fiatal csajok. 20-on éves csajokhoz nem kell segítség, az megy...:D
2016. dec. 5. 18:42
 1/10 anonim válasza:
100%
Te nem vagy tini.
2016. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
7%
Pedofil! Ha kiskorúakkal kezdesz akkor az apuci bizony csúnyán kitolhat veled! 4-17 év börtönbüntetés... De azért sok sikert
2016. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a pedofil a kisgyerekekhez vonzódik, én meg a fiatal nőkhöz. te is így leszel ezzel 10-15 év múlva ;)
2016. dec. 5. 18:48
 4/10 Dreed ***** válasza:
88%
utolsó,sem a pedofil fogalmával,sem pedig a korhatárral nem vagy tisztában.
2016. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dreed ***** válasza:
ez a #2nek szolt.
2016. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehol sem érdemes, bocsi.
2016. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nemrég lettél egyedülálló várj egy kicsit, hátha elmúlik ez a kissé perverz vágyad.

Aktívan pasizó csajok aktívan pasiznak, vélhetőleg nem a Te korosztályoddal.

2016. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen a kettes az teljesen hülye, ahogy betölti a 14. életévét, és közös beleegyezéssel történik, nem minősül bűncselekménynek. Apuci semmit nem tehet, ha esetleg jobb fizikummal rendelkezne és péppé veri ő mehetne a börtönbe :)


Ez egy ilyen világ, én fiatalabb voltam mint a kérdező, amikor együtt voltam egy 16 éves lánnyal, és ő mesélte nekem, hogy előttem lefeküdt innen az oldalról egy 28-29 körüli férfival, ő pedig akkor töltötte be éppen a 15-t.


Tehát a hol lehetne a válasz az, hogy innen is, a tini részlegről. A történet, pedig nem hiszem hogy kamu lenne, mivel mi 9 hónapig voltunk együtt, menet közben pedig több minden kiderült a leányzóról. Eset után anyja elvileg fel is kereste ezt a férfit, hogy elbeszélgessen vele a történtekről.

2016. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Innen ok. Voltam már én is egy 18 éves lánnyal az oldalról, de gondolom itt a 17L-es meg az L18-as válaszolók jelentős része fiúcska, ezért keresnék valami nyíltabb terepet.
2016. dec. 5. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem pedofilia, ez "csak" ephebophilia... Hmm, ez sem hangzik sokkal jobban, pláne ha az illető 30hoz közelít...

Az ilyen fiatal kölykök még nem járnak társkeresőkre, szóval nem tudom, szedd össze, hogy mi minden érdekelhet egy tinit, és menj az ilyen témájú fórumokra stalkerkedni.

2016. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!