Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti lennétek olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti lennétek olyannal Párkapcsolatban aki Epilepsziás?

Figyelt kérdés
Vagyis ha pl az illető gyógyszerek mellett tünet mentes és nincs gondja, akkor ettől eltekintenétek ? vagy mindenképp kizáró ok egy ilyen betegség?

2016. dec. 5. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ mikor tudom meg. Ha mielőtt megismerem, akkor lehet inkább skippelem a dolgot, de ha már beleszerettem és tényleg tünetmentesen tudja kezelni magát, akkor lehetségesnek tartom, hogy megbékélek a gondolattal.
2016. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma, pláne ha tünetmentes.
2016. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lennék. Ez egy betegség, a lány nem tehet róla, biztos, hogy nem lenne negatívum, ha amúgy szimpatikusnak tartom a leányzót. 23/F
2016. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Mivel tünet mentes, nem befolyásolna egyáltalán a dolog. :)


22F

2016. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Azért a válaszolók helyében elgondolkodnék azon,hogy aki epilepsziàs és a gyógyszerek miatt tünetmentes az nagy valószinüséggel nem igazán van mindig képbe.A napja nagy részén be van tépve.

Jöhetnek a lepontozások,de ez igy igaz,nézzetek utána,ha nincs tapasztalat

2016. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös "gyógyszerek mellett tünet mentes és nincs gondja"

Én ezalatt arra gondoltam, hogy abszolút észre se vehető, hogy gyógyszeres kezelés alatt áll, vagy beteg. Feltételezem a kérdező is.

2016. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, miért ne? Nem kizáró ok.
2016. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%

Nyilvan az epilepszias is ember es vagyik a szexre,szeretetre.

Viszont volt egy epilepszias kutyam,es azt,alig birtam kiheverni,mikor,a kutya,rohamot,kapptt es vegug kellett,nezzem.Majd elaltatni


Jo az embert nem,kell elaltatni,de en nem,neznem senki kinlodasat.Akarmilyen gyogyszer,csak,kap rohamot,neha.


Szopas kozbe meg osszarandul az alkapcsa :).....Uristen!

2016. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 CHRIS4 válasza:
Vagyok.
2016. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mr ne is haragudj 5-ös ,de te nem vagy tisztában az epilepszia fogalmával. Én az vagyok ,és nem vagyok "betépve egész nap" úgyanúgy élem a napjaim ,mint más ember. Nagy hülyeséget írtál most
2016. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!