Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami ötletes kellene, ami kreatív. "sajna" párom hobbiboltfüggő, férfi létére szeret ilyenekkel foglalkozni.

Így kitalálta h egymást lepjük meg valami kézzel készülttel. Tudtok valamit ajánlani. Sajna nincs sok közös képünk és csak pár hónapja vagyunk együtt, szóval fotóalbumhoz hasonló dolgok kilőve. Más ötlet esetleg?

Előre is köszi



2016. dec. 5. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl világító akrilfestékkel sok mindent lehet csinálni. Akár egy üvegpoharat, vagy valamilyen üveget megfesteni. Nagyon jól tud kinézni én már próbáltam!
2016. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg ha írnál valami hobbit, érdeklődési kört, akkor lehetne is tippeket adni.

Pl én építettem az exemnek egy kis csillagrombolót fából, de ha a te párodat hidegen hgyja a star wars, akkor konkrétan semmire nem mész a tuti tippel (pedig az exem oda meg vissza volt tőle)


Szóval valami....bármi infó?

Miket szeret? Foci? Autók? Videojátékok? Stb..?

2016. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!