Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma délben a Tesco-ban meglátta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délben a Tesco-ban megláttam életem nőjét. Hogy keressem meg?

Figyelt kérdés

Frenetikus forma, varázslatos arc és olyan kisugárzás, hogy kiolvadtak a mély-fagyasztók mellette.

Pechemre kollégákkal voltam, s mire leráztam őket, akkorra eltűnt mint egy látomás. Kerestem egy óra hosszat, de nem találtam.

Szürke testhezálló "hegyes" pulóverben volt meg farmerben.

Hogy lehet megtudni hogy hol találom? Üljek hetekig az üzletben? Szerintetek megengedik hogy a kameraképeket megnézzem?



2016. dec. 6. 21:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés olyan szomorú :( Keress egy szép képet a neten, verd ki, oszt' lépj tovább.
2016. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
Lépj tovább.
2016. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy! Menj aludni!
2016. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
én is pont ugyanigyvoltam ma a Lidl-ben. ha ott dolgozik akkor odamész hozzá holnap :D ha csak egy vásárlo akkor sz opás de hátha törzsvásárlo
2016. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%
Menj és dugd vissza a mélyfagyasztókat, mert a biztonsági kamerák, ha lebuktatnak, hogy kihúztad, lesz ám forróság az örsön.
2016. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
xar is az ilyen.... :) Írd meg belőle a sztoriból úgy értem a Tesco titkok 3. részét. :D sztár leszel...
2016. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
Szívesen segítenék de sajnos nem tudok... Én is tudom hogy nézne ki életem nője és felismerném ha meglátnám csak annyi a baj hogy még nem találtam meg.
2016. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Vásárló volt. Debrecenben az István úti Tescoban.
2016. dec. 6. 21:39
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
egy párnapig járj oda sűrűn pl elmész egyszer kifliért utánna üdítőért utánna vajért... tehát egyap többszö... hátha...
2016. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

7-es: azért vergődöm itt, mert ő tényleg a NŐ volt, ilyen nem éreztem, nem láttam még...

A hűtős dolog csak "szimbóleum" volt.:)

2016. dec. 6. 21:43
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!