Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, még elfogadható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, még elfogadható ha egy fiú csak pár centivel magasabb mint Ti vagy ugyan akkora amennyiben?

Figyelt kérdés
Amennyiben minden más tulajdonsága tetszik nektek? Jóképű , szép a szeme a mosolya , jó a teste , jól öltözködik , magabiztos és szimpatikus nektek? Itt most bocsi de nem 160 centis lányokra gondolok hanem 174-178 körül.
2016. dec. 6. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de határeseteknél előveszem a mérőszalagot, hogy még véletlenül se essen a határérték alá.
2016. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Az sem ha én vagyok a magasabb. L.
2016. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Alacsonyabb ne nagyon legyen, az azért zavarna.

19/L

(Nem vagyok jó csaj, van barátom, ne írjatok!)

2016. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Attól még hogy barátod van nem lehet írni neked?! Még nem is lássuk egymást gykn akkor nem értem milyen problémát szülne ha beszélgetnénk?!
2016. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak nem szeretném. De akkor írjál, úgy se írok vissza, csak időt akartam spórolni nektek. Amúgy az baj, hogy a legtöbben, nem simán beszélgetni akarnak, hanem elég hülyeségekkel zaklatják az embert.
2016. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A párom alacsonyabb 4cm-rel és nem érdekel, mert szuper férfi, akiben megbizok, biztonságban érzem magam vele, vicces, okos a szex pedig... huhhh.
2016. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
173 cm vagyok és én nem szeretem ha a fiú alacsonyabb mint én, semennyivel(!) mert én kellemetlenül érzem magam olyankor. Ha magasabb az a legjobb de még az azonos magasság belefér.
2016. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már nálam alacsonyabb lenne, az már gáz kategória (162 vagyok). Ha u.akkora vagy párcentivel nagyobb csak, simán okés a szitu. Párom kb. 4-5 centivel magasabb csak, de odalent meg kompenzálva van neki :D
2016. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt már olyan pasi, akiért megvesztem, pedig csak max. 5 centivel volt magasabb nálam. És én pont a 160-as kategória vagyok. Bocsi, hogy a kérésed ellenére írok, de szerintem ez nem magasságfüggő. :) Kisebb viszont ne legyen, de mondjuk 160 alatt már tényleg elég fura lenne a pasi.
2016. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!