Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj, ha 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha 18 évesen bejön egy kb.35éves férfi?

Figyelt kérdés

Már régen egy edzőterembe járunk és mindig nagyon kedves velem. 8Előre enged az ajtóba, mikor találkozunk mosolyogova köszön, odaint nekem, és volt hogy városba is összefutottunk és ott is már távolról integetett és mosolygott :).



Ja és nagyon ad magára rengeteget eddz, így nagyon izmos is.



Szóval mit tegyek?:O :(


2016. dec. 10. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza, bár a volt élettársam egy bő 40-es pasival jött össze utánam, azóta is boldogok, hogy szopnának lovat! :D


De semennyire sem baj, sok korodbeli lány vonzódik az idősebb férfiakhoz, és ahogy a mai fiatal srácokat elnézem... hát nem csodálom. Ezek még barátnőnek is rosszak, nemhogy pasinak! :D


30/F

2016. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A kis naiv, nem csoda hogy kihaaználnak titeket. Keress normális férfit, olyat aki korban is hozzád illő éa nem megfektetni akar.
2016. dec. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A főnököm is ez a korosztály. Értelmes, jól nevelt, közvetlen fickó, ráadásul egész jóképű. Most ledobnád a bugyid a modorától, de ha egy 10-essel idősebb lennél, csak egy lenne a sok közül.
2016. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas.Egyes apukák nem törődnek eleget a lányaikkal és tessék:-/ De nem kell elítélni,csak az apai szeretetet,biztonságot,védelmet stb. keresi szegény. Tuti alkesz volt az apja,lehet hogy verte is :-( Szomorú és szánalmas.
2016. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 CHRIS4 válasza:

Az a rossz a kopasz punciban, hogy reggel neked kell óvodába vinni.

Nekem valamiért ez a vicc jutott eszembe erről a történetről :)

2016. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött 18 évesen egy 37 éves pasi, 5 évvel később ismét találkoztunk, és viszonyunk is volt.

Bár én nem is akartam többet, ő sem, ez így jó volt.

Tök jól elvoltunk egymással, rengeteg közös témánk volt és egy hullámhosszon mozgunk, de egyikünk sem az kapcsolatot hajkurászó fajta.

ha nincsenek irreális elvárásaid, tisztában vagy azzal, hogy mennyit adhat egy kapcsolat ekkora korkülönbséggel, és ennek ellenére bevállalod (és óvatos leszel), akkor nincs gond. A kérdés, hogy a faszi akar-e tőled valamit (szerintem nem, csak jól nevelt:)

25/l

2016. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Na én az ilyen nőket kerülöm nagy ívből. Ilyenből csak szexkapcsolat lesz. Szánalmasak vagytok.
2016. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!