Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez mennyire gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire gáz szerintetek? 19/F

Figyelt kérdés
Panelban lakom,ebből kifolyólag soha nem ismerkedtem még semmilyen házkörüli munkával.Nem vágtam még fát,nem tudom hogy kell fát vágni.Nem tudom,hogy kell füvet nyírni,hogy kell egyáltalán bekapcsolni a fűnyírót.Szóval semmi ilyet nem csináltam és jelenleg valószínűleg meg sem tudnám csinálni.Soha nem volt szükség vagy lehetőség erre,hogy én ilyeneket csináljak,mert hát udvarunk.kertünk nincs,villannyal fűtünk.Dehát gondolom a ti szemetekben nem férfi az,aki még a füvet se tudná lenyírni

2016. dec. 19. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha előre legyártod magadnak az elméletecskéidet, akkor most mit is kéne csinálnunk? Segíteni a kis lelkeden?


Te már ennyire előre tudod, hogy egy olyan nővel fogsz összejönni, aki kertes házban lakik? Mert képzeld, én is panelban lakom, én sem tudok füvet nyírni. És akkor mi van?


Bár soha nem laknék házban, de ha megtörténne, mit tennék... hm, mit is, mit is... á, megvan. MEGTANULNÁM, HOGY KELL FŰNYÍRÓT HASZNÁLNI.

2016. dec. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem nagy cucc. Ha lesz apósod kèrd meg, hogy mutassa meg. ezálltal te is segítesz neki. Hidd el, nem fog lenézni az öreg ha látja rajtad, hogy amúgy igyekszel. A csajod meg értékelni fogja hogy próbálkozol, meg az apjával is igyekszel valamilyen kapcsolatot kiépíteni.. csak ne úgy állj hozzá, hogy úgy se megy... nő lètemre megtudom csinálni, neked is megy.
2016. dec. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fűnyírón van egy pöcök amit bekapcsolsz és már megy is, ezt szépen körbetolod a kerten, valószínűleg menne. A favágás hasonlóan komplikált, nőként nekem is megy. Mégse ez alapján szelektálok. Az életben meg se fordult a fejemben hogy nem férfi az, aki nem tud füvet nyírni. Nem férfi a szememben aki csak sír, meg beletörődik hogy ez neki nem megy, de egyszer se próbálta. Főleg 19 évesen valószínűleg korodbeli/pár évvel fiatalabb csajok érdekelnek. Nem dereng, hogy 18 évesen számított volna, hogy a kiszemeltem tud-e fát vágni, de még felnőtt nőként se kritérium. A jelenlegi párom is borzalmasan béna a házkörüli munkákban, egy csöpögő csappal se tudna mit kezdeni, de ettől még férfiként tekintek rá. 1000-ból 999 tizenéves csajt abszolút hidegen hagyja, hogy tudsz-e füvet nyírni.
2016. dec. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kertesházba költözni,ki nem fossa le!Az lenne a gázabb,ha a barátnődben az anyukádat keresnéd,aki főz,mos,takarít rád.
2016. dec. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!