Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ciki a puki egy újonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ciki a puki egy újonnan alakuló kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha a csajotok/barátnőtök/feleségetek előttetek pukizna? Nem csak kis cukimukit, hanem nagyokat is? Zavaró ez? Vagy mivel mindenki szokott, ezért elfogadható? Mondjuk egy kezdődő kapcsolatnál, nem ahol már évek óta összeszokott párról van szó.
2010. máj. 2. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem zavaró lenn én se csinálnám előtte hangosan.
2010. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy újonnan való kapcsolatban a feleségem?
2010. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én rávetném magam és megdugnám
2010. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha feleséged van, akkor mikor pukizták először előtte? Mennyi idő után? Illetve, mennyire problémás dolog ez? Megundorodsz a partneredtől?
2010. máj. 2. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ha véletlen volt (gondolom belepirul a csaj), engem nem zavarna. Lehet rajta nevetni.

Én barátnőmmel régóta együtt vagyok, és ha kell, nem tartjuk vissza (persze csak akkor ha kettesben vagyunk!). Ha van egy kis humorérzéke mindkét félnek, akkor poénnak fogja fel. Másrészt meg végtelenségig nem lehet visszatartani.


De egy kialakuló kapcsolatban a csaj eldurrantja magát szándékosan, az azért elég visszataszító.

2010. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én akkorát nevetnék rajta mint a ház, de ennek ellenére nem ciki, csak én nem birom ki hogy ne nevessek rajta...

20F

2010. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egészségére váljék....

A South Park-ba és téma volt a spontán öngyulladás, a visszatartott fing miatt. És ha valami kevésbé tudományos magyarázatra vársz: akkor bélcsavarodást lehet kapni, ha sokáig visszatartod...

2010. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akarja visszatartani a fene, pont ezért kérdem? :)
2010. máj. 2. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze egy olyan lánnyal, aki akármilyen szituációban is hangosan "pukizik".
2010. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Eléggé visszataszító lenne számomra ha a barátnőm, állandóan ott fingana mellettem. Nekem volt már komoly kapcsolatom, 3 évig voltunk együtt mégis tiszteltük egymást annyira, hogy nem egymás előtt fingtunk.


22/F

2010. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!