Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megérkezett a jó idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megérkezett a jó idő Ti szeretitek nyáron a harisnya viselését? Miért tiltják a legtöbb hivatali helyiségben, hogy nyáron a hölgyek harisnya nélkül mezítláb jelenjenek meg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
mert nem elegáns, azért.
2010. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert el van k*rva ez a társadalom :)
2010. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Fú, én télen -nyáron rühellem. Ha nagyon muszáj, akkor is pamutot igyekszem felvenni. Szörny az a műanyag az ember testén. Tuti pasi találta ki ezt a baromságot! Amúgy én vele viseltetném 1 napig, hogy a töke is bepálljon...Ne félj, utána nem mondaná, hogy abba kell lenni...
2010. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és a macskakövet is pasi találta ki. Azon meg tűsarkúban futtatnám a disznaját! :)
2010. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Én szeretek harisnyát hordani,mert annyira fehér bőrű vagyok,hogy kell a harisnya,hogy barnább legyek.
2010. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól kérdezném, egy ápolt női láb, miért nem lehet elegáns? Véleményem szerint sokkal elegánsabb lehet mint egy-egy harisnya.
2010. máj. 2. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
tűsarkút meg az idióta p*csák hordják, ha macskakövön abban mész akkor ne azt hibáztasd aki lerakatta...
2010. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Van öltözködési etikett is a világon. Ez alapján egy nő mindig viseljen harisnyát, ha hivatalos helyre megy. Nem illik meztelen lábbal hordani a szoknyát, a nadrágot, kivéve persze azok a ruhadarabok, amikhez csak és kizárólag a strandpapucs áll jól. A harisnya viselése így helyes, így illendő és szép. Nem teszkós 100 forintos harisnyát kell venni, ami randa is, és még izzad is benne az ember lányának a lába. Áldozni kell egy-egy jó harisnyára, amiben nem fősz bele, amit észre sem veszel, hogy rajtad van. Rajtam is mindig van harisnya a munkahelyemen, ha nadrág van rajtam, akkor meg bokafix vagy térdfix, de csak a jó - nagyon jó - fajtából. Egy-egy harisnyám már 5-6 éves is megvan, esténként öblítőszeres vízbe beáztatom, és kutya bajuk sincsen. De mondom, egy jó harisnya több ezer forintba is belekerül.


Első voltam

2010. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel minden harisnya nylonból készül ( az ilyen jellegűek), ami tudjuk, hogy műanyag, ezért tőlem lehet 10.000-os is, akkor is undorító érzés...
2010. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Halál arra aki magassarkút, harisnyát, öltönyt, nyakkendőt kitalálta. :D Modern kínzóeszközök.

19/l

2010. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!