Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "felejtkeznek el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "felejtkeznek el" rólam, ha amúgy megvan a szimpátia? Vagy mindenki csak megjátszotta magát/hazudott?

Figyelt kérdés
Sokszor jártam már úgy netes beszélgetéseknél, hogy szimpatikusak voltunk egymásnak, a lányok is érdeklődtek (jobb esetben), többször kifejezetten mondták pár levél után, hogy örülnek nekem, normális vagyok stb., és előfordult, hogy hosszan írtak ők is, de pár üzenetváltás után eltűntek. Itt is többször előfordult már ez velem, és nem értem a miértjét. Senkinek nem írtam semmi bántót, sem az első, sem az x-edik szavam nem az volt, hogy "dugunk?", szóval nem értem a logikájukat. Ha pár levél után akartam picit előrébb lépni, az volt a baj, ha hosszabb idő után, az volt a baj. (Mert ha pár levél után akarok közeledni, akkor biztosan rám fogják, hogy máris nyomulok, ha hosszabb idő után, akkor töketlen vagyok, vagy elvész az érdeklődésük.) Ha várom valakinek a válaszát, akkor biztosan az a baj, mert akkor minden bizonnyal nincs életem, ha megértő vagyok azzal, aki esetleg egy hét múlva ír csak, akkor meg ebbe köthetnek bele egyesek, hogy nem én irányítok, túlságosan elnéző vagyok. Nyilván ez csak netes ismeretség, és nyilván mindenkinek megvannak a maga hétköznapi ügyei, de kicsit furcsa, hogy ha valaki szimpatikus valakinek, akkor a másik ember nem igyekszik mélyíteni ezt, vagy nem ad esélyt arra, hogy pl. én elmélyítsem, és néhány üzenet után személyesebbre vegyem a dolgot. Jó esetben néha még feltűntek, hogy "bocs, sok dolgom volt", de leggyakrabban semmi, még akkor sem, ha újra én írtam rájuk. Nem hinném, hogy unalmasnak tarthatnak, hiszen 3-4 levél alapján meg sem ismertek, másrészt mivel zömmel bátortalan, önbizalomhiányos, társasági életet nem élő, magányosan űzhető hobbikkal rendelkező lányokkal beszéltem, így nem hinném, hogy ők az emberek nagy részének szemében különösen izgalmasak lennének. Szóval nem igazán értem ezt az egészet, miért van így 99%-ban. Én is hibázhatok, ezt nem tagadom, de hogy MINDIG... És azt sem hiszem el, hogy senkinek nem vagyok elég érdekes/szimpatikus ahhoz, hogy folytatódjon a beszélgetés. Valaki megmagyarázhatná, milyen logika áll az ilyesmi mögött, és hogy mit lehet ez ellen tenni, mert én már kifogytam az ötletekből. Úgy tűnik, a normális, érdeklődő hozzáállás nem nyerő.

2016. dec. 22. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert normális vagy (a nők számára unalmas), mert nem térsz rá rögtön a szexre, mert csúnya vagy, illetve ezek tetszőleges kombinációja.
2016. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!