Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó ötleteket tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó ötleteket tudtok "kívánság kártyákhoz" a párotok számára?

Figyelt kérdés
Apró kis üzenetkéket szeretnék neki írni, felszólításokat, amiket érte én tehetek. pl maszírozz meg, főzz reggelit!, szeretgess meg!. Viccesekre is nyitott vagyok, kérlek segítsetek

2016. dec. 26. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatsz olyat is, ami nem téged kér valamire, hanem őt jogosítja fel. Pl. "ma én választok filmet", vagy "én döntöm el, mi legyen a vacsi", vagy hogy hova menjetek stb. :) De lehet olyanokat is, mint a "gyertyafényes közös fürdőzés", vagy még ennél jóval pajkosabb dolgok is. Szerintem egy ilyen ajándékban, ha saját készítésű, pont az az érték, hogy személyre lehet szabni. Én fel tudnék sorolni egy csomó olyan dolgot, amiken a párom jót derülne, szívesen felhasználná, de valószínűleg másnak semmi értelme nem lenne ilyen szövegeket írni.
2016. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a javaslatot :)
2016. dec. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!