Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többször kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször kezdeményez beszélgetést a lány, mint a fiú, nyomulásnak bizonyul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan két-három hónapja ismerkedtem meg egy fiúval. Az első hónapban csupán kétszer beszélgettünk. Az első beszélgetést ő kezdeményezte, a másodikat én. Az egész eléggé erőltetett volt, és hamar ki is fogytunk a témákból. Utána jött egy olyan két hónap szünet, egészen két héttel ezelőttig, amikor ismét én gratuláltam neki, hogy befejezte a vizsgáit. Az a beszélgetés nagyon könnyed és jó volt, több órán át beszélgettünk, jobban megismertük egyik a másikat. Mondta, hogy vicces és okos lány vagyok, és ha jön a városomba, akkor mindenképpen kell egyeztessünk egy találkozót. Akkor azt gondoltam, hogy többet fogunk beszélni, és nem én leszek ismét az, aki kezdeményez. De nem így történt, és biza én sem írtam neki többet azóta. Aztán most karácsonykor írt nekem, de a beszélgetés felfüggesztve maradt (értsd: elkezdtünk beszélni egy témáról, de nem fejeztük be, mivel nem válaszolt többet). Két nappal ezelőtt szarul éreztem magam, és ismét ráírtam. Valamennyire felvidított, de a beszélgetésnek ismét nem lett semmiféle végkimenetele, ugyanúgy mint az előbbinek.

Én szeretek vele beszélgetni, és mikor belemerülünk egy témába, akkor tényleg úgy érzem, hogy na most lesz itt valami, de aztán mindig ez a vége. Vívódom, hogy írjak rá ismét vagy inkább ne. Nyomulósnak sem akarok tűnni, mert tudom milyen érzés. Szerintetek hagyjam rá. Várjam, míg ő ír?

18/L


2016. dec. 27. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fontos Neked, akkor szerintem beszéld meg vele (bár ezt személyesen jobb lenne, de úgy tűnik ez csak net-szerelem), talán jobb ha elmondod, hogy rosszul esik, ha nem fejezitek be a beszélgetést, és hogy ő nem is érdeklődik irántad. De az is lehet hogy ő nem beszélget olyan szívesen. Nem tudhatjuk.. Ráadásul azt írtad, "ha jön a városomba", szóval nem épp egy helyen laktok. Szerintem így felejtős sajnos. Hagyd rá, ha nem ír soha akkor nem érdekled.
2016. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondoltam már arra, hogy megbeszéljem ezt vele, csak kicsit korainak érzem, hogy most ezzel úgymond letámadjam. Amúgy egyelőre nincs szó szerelemről, csupán barátságról. Az eddigi hónapjaim után ő volt majdnem az egyetlen, akiben kezdtem megbízni, és lehet ezért fáj valamennyire az, hogy mindig várom, hogy legyen valami, aztán mégsem lesz.

Arról, hogy nem szívesen beszélget, lehet igazad van, nem tudom. Még nem tapasztaltam, mert egyszer sem kellett hosszú percekig várni, hogy visszaírjon, és bő válaszokat adott, nem csak ilyen egyszavasakat.

Nem fogok írni neki, aztán meglátjuk, mi lesz. Köszönöm a választ! :)

2016. dec. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!