Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha megismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megismerkedtek egy férfival és elérhetőséget kér tőletek, mit adtok meg?

Figyelt kérdés

Vagyis már 2017ben (itt van az már) idejétmúlt dolog telefonszámot elkérdni egy olyan lánytól pl akit utcán szólítottam le vagy ragaszkodjak a facebookhoz?


érdekel mi a ti véleményetek :)



2016. dec. 28. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Gmailt. Ha bunkó lesz, max.törlöm azt a gmailemet.
2016. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ha a barátnőm nem adta volna meg a telefonszámát, nem lennénk együtt... Nekem a Facebook komolytalan ilyen célra és az is marad.
2016. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tyrion_Lannister válasza:
73%
TAJ számot
2016. dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a facebookra szavazok, meg az elején úgyis bemutatkozunk egymásnak akkor név alapján úgyis könnyen meg lehet találni a másikat. Ha konkrétan a telefonszámom kérné el egy férfi megadnám, habár csak így az utcán leszólítva nem biztos. :) De nálam inkább a FB jellemző, nem kell külön még elkéregetni elérhetőséget ha úgyis bemutatkozunk egymásnak.
2016. dec. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szomszéd Juli néni, vezetékes telefon számát.
2016. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Idejétmúlt vagy nem, engem igenis hívjon telefonon :D Facebookon engem ne zaklasson senki.
2016. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van névjegykártyám, azon van e-mail cím és telefonszám is. Facebookra csak azt veszem fel, akit elég jól ismerek valahonnan, és tudom, hogy nem fog vele visszaélni, nem akarnék egy idióta miatt új fiókot készíteni, mert ott tartom a kapcsolatot a távol élő rokonokkal és ismerősökkel.
2016. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ő hogyan kéri, meg hogy én mit akarok tőle. Ha rajta is látom, hogy én vagyok aznap a 10. lány akit majd bejelöl facebookon, aztán vagy ír, vagy nem, vagy ha én nem akarok tőle semmit, akkor csak nevet. De ha komolyan látom rajta, hogy érdeklődik, meg nekem is szimpi, akkpr számot. De amúgy nagyrészt eldöntik ezt ők maguk, mivel nem elérhetőséget szoktak kérni, hanem vagy a "bejelölhetlek facebookon", vagy a "megadod a számod" a kérdés.
2016. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek facebookon beszélni, ott felszabadultabb vagyok, mint telefonon.
2017. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha érzem, h egy hullámhosszon vagyunk akkor fb elérhetőséget adok. de ez nem összekeverendő a semmiből jövő hellosziacicaismerkedünk? üzikkel..
2017. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!