Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jol ismert hazinyulranemlovu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jol ismert hazinyulranemlovunk-tema. Biztos, h mar ezer ien kerdest olvastatok, en is egy rakast lattam ezugyben, d valahogy nem kaptam valaszt. Segitene vki?

Figyelt kérdés

szal az van, h en nem vok kerito, d mar nem birom elviselni ami az osztalyom falain belul tortenik. Az egyik lany osztalytarsam, nevezzuk csak X-nek, szerelmes Y-ba aki szinten a mi osztalyunkba jar.

Y v nem veszi a lapot, v nem tom mivan, d nem lep.Igaz, h Xnek baratja van, d ahogy en tudom, barmikor dobna ha arrol lenne szo, hogy Y akar valamit.

En pedig csak nezem, ahogy elrepul az ido, es elore latom, h majd ballagaskor esetleg egymasra talalnak, addig pedig meg ez lesz.

amikor alsos voltam, nekem is ugyanez volt a problemam es egy baratnom biztatott, h tegyek vmit-en vtam X-, de 13 evesen vhogy nem volt merszem, igy nem lett semmi belole.Most pedig,18 evesen, ezzel a tapasztalattal sem tudok eleg meggyozo lenni Xszel szemben....

d mit tehetnek h vmeik lepjen?


2010. máj. 3. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sem X, sem Y nem te vagy, akkor ez téged miért zavar?
2010. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert nem akarom, h X ugy jarjon, mint en...nagyon birom mindkettot...Es sajnalom h nem talalnak egymasra...
2010. máj. 3. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvesnek tűnsz,de be kell látnod...te szeretnél valójában,aki szerelmes..és mivel nem tetszel neki,ezért szeretnéd ha összejönne mással,aki tetszik neki...

Pedig lekéne sz*rnod.

2010. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerlek...mondtam mar, ez van...Y nem erez irantam semmit(ami ertheto is), en meg ugyahogy boldog vagyok mostani parommal(kar hogy Y a lelkitarsam)...X voltam
2010. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!