Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról a férfiről, aki utána nézett, hogy mit dolgoznak a szüleid? Érdeklődik felőle, hogy mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 19:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egyik exem furcsállta, hogy utána néztem a szülei munkájának. Azt hitte kémkedtem utánuk, ez szerintem a bizalom hiánya volt a részéről.
2016. dec. 30. 19:13
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
ha a fészbúkon nézted akkor sztm nincs benne semmi.
2016. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Én azt gondolom hogy nem jó ja nem bízol a másikban annyira hogy megkérdrzd mit dolgoznak a szüleid. De ugyanakkor valami oka van hogy nem bízol benne és lehet hogy jól teszed mert csak gondolj bele miért nem mond el egy ijen apróságot talán szégyenli vagy valamit titkol? Minden esetre próbáld megbeszélni vele ès a bizalom az első. De a szemed sarkábol mindig figyelj soha nem tudhatod mitakar mire készül akár menyire is szereted
2016. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocs a hejes irasért a mobilom nem valami jo
2016. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tartom vele a kapcsolatot már fél éve nem vagyunk együtt.
2016. dec. 30. 19:29
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát én eléggé meglepődnék és zavarna a dolog. Miért kell utánanézni? Miért nem lehet tőlem megkérdezni? Ebben a szituban inkább a másik fél érezheti jogosan azt, hogy te nem bízol benne.
2016. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát elég furcsa, én pont belesz-rok, hogy a csajom szülei mit dolgoznak, és egyetlen haverom vagy férfi ismerősöm sincs, aki foglalkozna ezzel.
2016. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem furcsa. Olyan mintha a család anyagi helyzete érdekelne elsősorban, nem pedig ő maga.
2016. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Költőnő? ***** válasza:
84%
Sztem kicsit beteges, igen.
2016. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát oké ebből is tanul az ember. Pedig én csak az ismerkedés okán kérdeztem.
2016. dec. 30. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!