Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmezhetetlen szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmezhetetlen szituáció vagy csak nekem magas?

Figyelt kérdés

Privátban írnám le annak, aki egy kisregényt el akar olvasni elalvás előtt.

Elsősorban nők véleményét köszönném meg, a korodat azért megkérlek írd le, szűrjünk egy kicsit :-)


2017. jan. 4. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, 25N
2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet. 28 vagyok.
2017. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ide is
2017. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írhatsz 25 L
2017. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ide válaszolnék, ha nem gond.

Számomra is elég érdekes. Ha mindenképp mondanom kéne rá valamit, azt tippelném, hogy csak azért "kelleti" magát, hogy simogassák az egóját. Látja, hogy felkeltette az érdeklődésedet és feszegeti, hogy meddig tud húzni.

Sajnos felnőtt emberek is néha úgy játszmáznak, mintha kis idióta tinik lennének. Lehet nála sem oké valami...

2017. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasonlóan vélekednek az ismerőseim is.
2017. jan. 4. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne 29/N
2017. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!