Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy igaz szerelem alakul ki egy 30 éves ember és egy 18 éves lány között? Müködhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem miért nem?


Azt mondják a szerelemben nem a kor számít , és ez szerintem is így van.

És ha a fiú elég fiatalos gondolkodásban is minden akkor miért ne működhetne egy ilyen kapcsolat?


A fiúnak már van gyerek és volt élettársa is.


2017. jan. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert önmagában nem a kor függvénye.


Rövidtávon nagyobb eséllyel működhet. Hosszú távon jelentősen kisebb rá az esély, töredéke csupán.

2017. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

A két félen múlik, máson nem.


Véleményem szerint nem nagyon. A 18 éves még gyerek, még középsuliba jár, még semmit se tapasztalt az életből, éretlen még agyilag is (nem kellenek ide az, hogy érett gondolkodású, mert a mai világban olyan ritka, mint a fehér holló, hogy valaki 18 évesen érett legyen agyilag).

Egy 30 éves, már dolgozik, családot akar, komoly kapcsolatot. Ebben a korban 12 év nagyon sok szerintem.

2017. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én 17 voltam, mikor megismertem a barátomat, aki akkor 29 volt. Azóta 8 év telt el, 4 éve vagyok a felesége és 3 éves lesz a kislányunk. Látod, működhet. 18 voltam mikor összeköltözünk, pultos munka mellett levelezőn diplomát szereztem, most pedig saját vállalkozásunk van és bőven átlag feletti életszínvonalunk. Rajtunk múlott, nem máson. Választhattam volna a mama hotelt nappali képzéssel, de szerintem akkor nem itt tartanék és a kapcsolatunk sem tartana már. Nem csak szerelmes pár voltunk, hanem szövetségesek. Megálmodtunk valamit és kitartottunk amellett és voltak nagyon nehéz időszakok, károgó rokonok, rossz indulatú "barátok", de mindig mindent meg tudtunk beszélni. Szóval sok szerencsét, lehet így is. :)
2017. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Pár naponta jön egy ilyen kérdés egy naiv kislányról és egy férfiról, aki a fiatal csajtól csak szexet akar. Aztán jönnek a reális válaszok, hogy nem működhet a dolog és őket lepontozzák. Meg jönnek a közhelyeket pufogtató szövegek, hogy a kor nem számít és a szerelem mindent legyőz. Meg néha jön valaki, aki leírja kb. az adott kérdés élethelyzetét és leír egy tökéletes végkimenetelt, ami pont megtörtént vele.

Igazából a kapcsolatotok már csak azért is nem működne, mert fiúnak hívod. Ő már nem fiú. Keress egy fiút.

2017. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék össze 30 éves férfival.

19/L

2017. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A valóság egy szelete:


A férjem 30 volt, a lány 18, óriási szerelem.


Azért itthon mindig ágybabújt velem is, a lány sosem tudta meg szerintem.


Lett gyorsan két gyerekük, idővel persze borítottak ők is, most kétszeresen elvált, 3 gyerekes férfiként teng-leng, próbálkozik.

2017. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!