Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sosem csókolóztam. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem csókolóztam. Ez később még lehet probléma?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam, és szeretnék, nem vagyok miatta depis, beletörődtem, hogy én addig el sem jutok, na de ha egyszer ne adj isten eljutnék odáig akkor mennyire lenne gáz ha ügyetlen vagyok a tapasztalatlanságomból kifolyólag? Akár emiatt többé nem találkozna velem az adott lány? 19/F

2017. jan. 8. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd belejössz, ne aggódj, az ilyen mindig jön magától.
2017. jan. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Akár emiatt többé nem találkozna velem az adott lány"


akkor örülj, hogy még megszabadultál a mocskos ****tól időben!

2017. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon cuki :D (már bocsi :D)

Szerintem ez az egész dolog túl van gondolva.


Én sem vagyok valami nagy gyakorlott, a legelsőn tavaly estem át, és hát a fiúm szerint eléggé ügyetlen voltam. Már nem vagyunk együtt, de azért mindig ott lebegett a szemem előtt, hogy miért is voltam ügyetlen???


Azt hiszem, hogy azóta megvilágosodtam... Egyszer túl kell esni az elsőn (nekem konkrétan szar volt, nem tudtam, mi a frász jó ebben :D), aztán rájössz, hogy hogyan kell csinálni, neked mi esik jól, esetleg még beszélhettek is róla, kísérletezgethettek, annyiféle csókolózási mód van... :)


Ja és ilyeneket ne írj, hogy addig el sem jutsz, eljutsz, hidd el ;)


Olyan meg nincs, hogy emiatt nem találkozik veled, vagy ha igen, akkor nem érdemel meg, kész, ennyi.


Fel a fejjel, fiatal vagy még, előtted az élet! (Ahogy előttem is, mert: 19/L)

2017. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csókolózásnak nincs kötelező koreográfiája. Ki így csinálja, ki úgy. Ennélfogva senki sem jön rá, hogy eddig nem csináltad.
2017. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képzeld az első csókolózásom a barátnőmmel tökéletes volt, pedig nyilvánvalóan előtte én sem csináltam. Bele jöttök :) Ha egy lány emiatt nem találkozik veled, akkor nem kedvel igazán, szóval emiatt ne aggódj.
2017. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két éve csókolóztam egy fiúval, akiről később kiderült, hogy az első csókja volt. 18 éves volt akkor. Nem vettem észre. Jó volt. :)
2017. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Barátnőm örült is neki.

Ekső csókkor 21f

2017. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!