Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés de hogyan?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt. Szoros a kapcsolatunk, de sajnos csak hétvégén tudunk együtt lenni. Mindketten érezzük hogy ez kevés, na meg évekig nem működhet így egy kapcsolat szerintem. Anyagilag én jobban állok van némi tartalékom. Barátnőm sajnos keveset keres és szülei sem tudják őt segíteni, így mindent magának kell állni. Meggondolatlanul nem akarok hitelt felvenni, mert azt csak én kapnék a fizetésem miatt, plusz még ott lenne az én megtakarításom ha esetleg ház vételre kerülne sor..


28f és 24n


2017. jan. 8. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csok? Aztán mehet a bèrszülès :D
2017. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hitelt ne vegyél fel szerintem semmiképp, mert még a dédunokáid is azt fogják nyögni. Az nem lehet h odaköltözik hozzád ideiglenesen amíg önerőből tudtok venni valami házat, vagy albérlet?(bár annak én nem vagyok híve mert nem végleges de a pénzt viszi)
2017. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első lépésként egy kicsit lakjatok együtt valahol, hogy kiderüljön, hogy ez működik-e egyáltalán. Nem ti lennétek az elsők, ahol összebútorozás után pár hónappal szakítás következik.

Ha kihúzzátok együtt, akkor hajrá!

A barátnőd nem tud olyan munkát keresni a közelben, ahol többet keres, és mondjuk nem csak hétvégente látnátok egymást? Egyből egyszerűbb lenne összebútorozni akár albérletben is, aztán mehet a tervezgetés, hogy hogyan tovább.

Lakást venni sem egyszerű, de ahogy a mai albérlet árakat elnézem, komolyan mondom, hogy jobban jártok saját lakással.

Esetleg az is megoldás lehet, ha TE veszel egy lakást, a saját megtakarításodból, a saját keresetedre, és ő odaköltözik hozzád. Közös kassza esetén ad bele a rezsibe, stb. meg a hitelbe is, elvégre neki is érdeke, hogy a lakhatás megoldott legyen, de aláírtok egy papírt, hogy ő nem kap belőle semmit.

2017. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!