Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pheromon parfűm? Csak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pheromon parfűm? Csak aki próbálta.

Figyelt kérdés
véleményeket írjatok, csak akik kipróbálták, és nem piacon vásárolt 1000ftosat használtak. csak önbizalmat növeli, vagy tényleg van hatása ? előre is köszönöm a humoros és értelmetlen válaszokat :)
2010. máj. 4. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Állítólag sz@rt se ér,mert az emberi orr nem érzékel így ,mint egy lepke vagy menyét.Jó lenne,ha minden Quasimodo befújná magát és omlanának elé a nők.De nem.
2010. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
amúgyis feromon-nak kell írni, de nemlényeg... állítólag lófaszra nemjó :D
2010. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
milyen hasznos ez a szűrő... :D
2010. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
angolosan írtam, és a márkára is utaltam vele, és nem véletlenül kértem olyanok véleményét akik használták már, olvasni énis tudok cikkeket, csak egy tapasztalatra is kiváncsi lennék.
2010. máj. 4. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
nekem a barátom használta már, és hm..igencsak tetszett.(;
2010. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Én ezt használom. Nagyon szeretem az illatát, és eddig mindenki megdícsérte, de ettől nem fog minden hapsi álló cerkával utánam futni:)

2010. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, és ezt hívják annak hogy KÉRETED MAGAD mint a rossz k*rva :D
2010. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
afaszomba, nem olvastam elég el elég jól, és nem vettem észre a nem szócskát :D amúgy egyetértek veledxD
2010. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem használ semmit. Tapasztalat. De egyébként is feromont termelünk, szóval elég az:D
2010. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem az axe ban is lehet vmi minimális, különben nem lenne akkora sikere... és ez nem azt jelenti hogy rögtön rámozdulnak arra akin ilyen van, hanem tudatalatt kicsit vonzóbbnak találják többen, mint anélkül. én tapasztaltam már különbséget ha axe volt rajtam és ha egyéb, nem ismeretlenek között, hanem akit ismertem és amugy is közel voltunk egymáshoz, de nem tudta hogy más van rajtam, viszont jobban érdekeltem axe al... ... :)

és én is voltam már úgy hogy láttam a 2 saját szememmel hogy nem annyira húdeszép nem túl különleges a lány, de az az illat ami rajta volt egyszerűen bolondított... nem biztos hogy feromonparfüm kell hozzá, de szerintem könnyen lehet hogy nem csak a kifejezetten feromon parfümökben van belőle...

2010. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!