Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha lenne olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne olyan lány akinek szinte az összes képét lájkolná a barátotok az zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, tini kategóriának hangzik de már elmúltunk mindketten 20 évesek.
2017. jan. 10. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy azelőtt tette-e, hogy mi megismertük egymást. Ha igen, akkor kicsit rosszul esne, de nem törődnék vele, ha már az együttlétünk alatt tenné, akkor rákérdeznék, hogy wattafakk?
2017. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell like-olni egy lány összes képét ha nem akarsz tőle semmit? Mert nyilvàn azt fogod mondani, hogy ne akarsz csak tetszik.


Itt értem, hogy a nő tűrőképessége a kérdés, és ha elég önbizalma van akkor nem foglalkozik vele bla bla bla.


Miért kell ilyen gyerekesen viselkedni? Beragadt a kezed vagy mi?

2017. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az előtt kezdte, hogy mi összejöttünk volna és akkoriban kommentelgetett is nekik párszor. Két lányról tudok (de kitudja mennyi lehet még) és nem azért mert kutakodok utána egyszerűen csak mutatja a közösségi oldal ha lájkol valamit. És nem is azzal van a bajom ha belájkolja más lány képet, inkább azzal, hogy majdnem az összeset és még most is teszi, hogy már együtt vagyunk.


Nem akartam igazából szólni neki ezért mert nem akarok hisztis, féltékeny barátnőnek tűnni, ezért is érdekelt más lányok véleménye. Ráadásul még csak 2 hónapja vagyunk együtt

2017. jan. 10. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom mit tennék, mivel nagy eséllyel fel se tűnne. Ritkán nézek fel facebookra, csak a chatet használom.

Nagy eséllyel nem nagyon foglalkoznék vele, ha minden rendben van köztünk. Én is sok ember képeit lájkolgatom, mikor fellesek, de általában csak azért, mert jóban vagyok az illetővel, és jó látni, mi van vele/velük.

Mivel csak 2 hónapja vagytok együtt, gondolom nem stabil még a kapcsolatotok, simán lehet, hogy nem vágott el minden szálat. Ennek ellenére, ne foglalkozz vele. Inkább koncentrálj kettőtökre. Ha veletek minden rendben lesz, szerelmesek lesztek egymásba, megszilárdul a kapcsolatotok, akkor úgyis abbahagyja. Ha mégsem, akkor majd rákérdezhetsz, de 2 hónap után...nagyon felesleges és zsarnokoskodó, birtokló magatartásra vall. Ne csináld.

2017. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) Az enyéimet is szokta lájkolni meg igazából jó is köztünk minden és bármennyire is zavar és még jobban érdekel kik azok a lányok semmiképp nem fogok most rákérdezni vagy szólni :) Későbbiekben majd meglátom, hogy alakulnak az (ilyesfajta) dolgok és még egyszer köszi mindenkinek :)
2017. jan. 10. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiszti. Felnott ferfitol, plane kapcsolatban elvarhato, hogy ne ugy viselkedjen, mint egy nyalcsorgato, szerencsetlen kanos kis nyomorek. Zavarna az ilyen kiabrandito viselkedes.
2017. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érhető,hogy tetszik neki más lány is külsőre, de ezzel magát minősíti,hogy így csorgatja utánuk a nyálát.

Persze 1-1 like-kal nincs baj, de ha minden képüket kedveli és kommentelget is pluszban,azt megértem,hogy rosszul esik.Ezzel a te önbizalmadat a padlóra küldi,mert magadat hasonlítgatod azokhoz a lányokhoz. +Az összes ismerősötök látja,hogy csorgatja más lányokra is..Szerintem gáz. Az a baj,hogy magától nem érti.

Egyébként nekem is van olyan srác,aki külsőre tetszik, de nem csorgatom rá a nyálam,eszembe sem jutna minden képét kedvelni meg alá írosgálni. Ha szingli lennék is gáz,hát még hogy van párom.

2017. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ és nagyon örülök, hogy nem úgy jön le egyértelműen mindenkinek, hogy egy hisztis p_csa lennék :D

Igazából kommentet mióta együtt vagyunk nem láttam szerencsére, meg azért annyira nem kutakodok, hogy végignézzem az ismerősei képeit :D Csak ha meglátok egy lájkot akkor azért bevallom megnézem azt a lányt.

Tényleg még nem régóta vagyunk együtt meg nem is akarok ebből ügyet csinálni, mert azt tudom, hogy kiakadna rajtam. De ha valóban nem látok leállást ennél a két lánynál akkor rákérdezek mert azért most is zavar eléggé..


Köszi tényleg mindenki :)

2017. jan. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!