Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek ha már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek ha már a külsőtökkel sem tudnátok levenni egy férfit?

Figyelt kérdés
Mi lenne mondjuk akkor ha már nem a külső lenne a legfontosabb társadalomban, hanem mondjuk az erkölcs? Mi történne?
2017. jan. 13. 10:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Semmi, erkölcsös vagyok és ezt nagyképűség nélkül állíthatom.
2017. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

Eddig sem a külsőmmel vettem le senkit a lábáról, mégis mindig volt barátom.

Gyenge provokáció, kérdező, de legalább a kérdést helyesej tetted volna fel, ugyanis az, hogy "a lábáról", hiányzik.

2017. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
El vagy tévedve kérdező, most sem a külső a legfontosabb.
2017. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
3.: a kérdező valószínűleg magából indult ki, tehát neki nem fontos az erkölcs
2017. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem a külső? Hát.. azért mást látni élőben is meg itt is, mikor sokan panaszkodnak hogy nem elég jók.. nem elég vékony kicsi a melle stb.. Na meg sok válaszoló a külsőségekre esküszik válaszában. Most meg nem a külső a fontos hogy van ez? Pedig úgy tudom, minden arra épül arról szól mert hogy azt látja meg előbb mindenki.
2017. jan. 13. 10:40
 6/29 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem azért a külső is szerepet játszik párválasztáskor, de a döntő a belső tulajdonság, személyiség...

És szerintem az itt válaszolóknál is biztos szerepet játszott a külső, viszont tény és való, hogy a belső értékeik miatt lett végül párjuk.


Férfiak vizuális típusok, és azért ők szerintem többségében először eldöntik , hogy tetszik e a lány, és aztán ismerkednek vele, meg persze fontos a kisugárzás is.


Nekem ez a véleményem.


De hogy a kérdésre válaszoljak, akkor a kisugárzásommal próbálkoznék, megpróbálnám kimutatni milyen vagyok, milyen belső értékeim vannak, őszintén ismerkedni.. vmi ilyesmi :D

2017. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Menj át a tini rovatba, ez a felnőtt rovat. Picsogj ott.
2017. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan mondom, egyre unalmasabb a napi 10 kitalált kamu kérdés olyanoktól, akiknek a tini rovatba kéne írni.


AMúgy SOHA!!!!!!! nem kéne olyan pasi, akit csak a külsőmmel tudok levenni a lábáról!!!!!!!!!!!!

2017. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Na, Tessék hölgyeim! tessék példát venni 1,5 válaszolóról. Ők nem vesznek személyes sértésnek egy ilyen kérdést! Szerintem semmi provokáló nincs a kérdésben, a kérdés a fantázia szintre van helyezve, mi lenne ha..
2017. jan. 13. 10:56
 10/29 A kérdező kommentje:
'6
2017. jan. 13. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!