Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet venni egy srácnak? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet venni egy srácnak? 22/L

Figyelt kérdés
Neten beszélgetünk egymással,de hamarosan ideutazik. Második talink lesz, bár az első sem volt randi. Viszont azóta neten beszélünk és nagyon megkedveltem. Szeretnék neki valamit adni,már amiatt is,mert eljön hozzám. De mit? Mivel tudnék kedveskedni egy/a srácnak? Srácok, ti minek örülnétek?
2017. jan. 13. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Szexkupont, amit arra válthat be, amire csak akarja nálad.
2017. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én egy csóknak, de ez én vagyok.

30/f

2017. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Venni akar, közbe minden rajta van :DDD
2017. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csók, meg más is jöhet majd,ha ott az ideje. De nem a második talin lesz ott, hiszen eddig csak neten keresztül kommunikáltunk mondhatni.:)
2017. jan. 13. 23:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Ott az ideje, te is tudod. :D
2017. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem, teljesen felesleges emiatt venni is bármit, főleg úgy hogy fogalmad sics hogy minek örülne igazából.


Inkább süss neki valamit vagy vigyél neki meleg teát termoszba.

2017. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Mi párommal neten ismerkedtünk meg. Első tali előtt másfél hónapig neten csevegtünk és már az első randin volt csók.

Tehát nem kell kötni az ebet a karóhoz hogy csak pl a 4. randin lehet csók. Légy lazább.

2017. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy csók következetes lépés második talin, ha már kedveled. Itt már elgondolkoznék, hogy húzod az agyam...
2017. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De mi nem is beszéltünk még úgy személyesen,csak bemutatkoztunk egymásnak. Akkor megtetszettem neki és felvettük a kapcsolatot neten.
2017. jan. 13. 23:33
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze én is sokat gondolok rá,arra, hogy de jó lenne megölelni, megcsókolni meg minden. Közben meg lehet neki is fura lenne, ha még vágyik is rá, hogy "lerohanom".
2017. jan. 13. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!