Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy pasi?

Figyelt kérdés
Hónapok óta figyel, keresi a lehetőségét annak, hogy láthasson,messziről figyel,ha odanézek elkapja a fejét,mosolyog, szemezik, de meg nem szólítana. Ha a közelemben van elpirul és olyan mintha feszült, ideges lenne, vagy legalább is feszült.

2017. jan. 16. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Félénk ahhoz, hogy megszólítson. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor Te is megteheted a kezdő lépést. Veszteni nem fogsz vele!!
2017. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

tetszel neki, de egy kis nyúlbéla és nem emr megszólítani.

ha neked is bejön, akkor lépj, köszönj neki stb...hátha megered a nyelve.

ha nem tetszik, szimplán sz/*-*le le.

2017. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb figyelmet kéne talán felé fordítani? Én ff vagyok de ha egy lány tetszik megszólítom és belekezdek a beszélgetésbe, vmilyen témát kezdek. Jó, én már 40 vagyok kevésbé adok az ilyen badarságokra szinte egyálltalán nem, az élet ahhoz rövid, a beszélgetésből meg úgy is ki fog derülni sokminden hogy érdemes-e folytatni vagy nem. A fiú szégyenlős, nem mer megszólítani.
2017. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán bizonytalan.
2017. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Oké,tetszel neki,de kéne neked egy ilyen bizonytalan,önbizalomhiányos pasi?Az anyucikája szerepét akarod átvenni?Csak mert ha ennyire határozatlan,akkor max arra számíthatsz.
2017. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennek a viselkedésnek csak a z önbizalomhiány, vagy a szégyenlősség lehet az oka?
2017. jan. 16. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
A szégyenlősség általában az önbizalomhiányból ered.Szerinted egy határozott,magabiztos ember mikor szégyenlős? :D Én nem foglalkoznék ilyen pasival,de te tudod.
2017. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7, Tudod lehet hogy más területeken magabiztos. Munkában stb. Ráadásul az ember (férfi,nő egyaránt) jóval izgatottabb lesz annak a közelében akihez különösen vonzódik. Ennek inkább imponálnia kellene. Amit pedig sokszor magabiztosságnak látszik, az nem más mint alacsony vonzalom. Miért idegeskedjen valaki amiatt aki csak egy a sok közül ugye. Úgy tűnik ennek a pasinak a kérdező nem egy a sok közül. Persze lehet tévedek és a pasi más területeken is bizonytalan, akkor tényleg menekülj.
2017. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amennyire láttam nem annyira szégyenlős, sőt az elején inkább egy beszédes vagány srácnak tűnt, majd egyszer csak váltott,nekem a pirulás tűnt fel, meg a zavartság, és olyan szemekkel bámult rám,hogy el sem lehet azt mondani,csak a pupillája látszott, de általában melegséget látok a szemében:)
2017. jan. 16. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok kérdező. :(
2017. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!