Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha a párom a volt nője gyerekét,28éves csajt kb, minden hova hordozható, meg ugy ugrik nekik ahogy fütyülnek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Hordozgatja **
2017. jan. 16. 12:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát a párod volt nőjének a gyereke egy 28 éves csaj?
2017. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most csak én nem értem? A volt nője gyereke: ezek szerint nem a párod az apja, ugye?

Magyarul egy 28 éves csajt mindenhová hozza-viszi, és ugrik neki, ha fütyül. Részletkérdés, hogy az anyját dugta egy darabig.

Ö... hát eléggé gáz, igen.

2017. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek egy 28 éves csaj, akkor szerintem már túl vannak az anya-lánya hármason.
2017. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos hogy volt köztük valami. Lehet, hogy apjaként tekint rá, mert kiskorától ismeri. Nekem is volt ilyen pótapám azért mondom ezt.
2017. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt pàrom lànya 16éves, 8éve ismerem,sokat volt velûnk. A mai napig sokat talalkszunk. Jövöre meg még hozzànk is költözik.

Biztos megszerette a gyereket és a gyerek is ragaszkodik.

Haverom is pl fociedzésre viszi a volt nôje fiait. Mult hétvégén meg elmentek kiràndulni.

Beszelgessetek errôl a pàroddal.

n25

2017. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, nem az övé a gyerek, hanem az exé.

Oke, tegyük fel, apjaként szereti. Akkor csak azt nem értem, hogy nekem még semmi jot nem mondott a leányzóról, állandóan csak szidja, ha róla beszélünk, mégis mikor úgy van, rögtön viszi, ahová akarja.

2017. jan. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!