Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le erről a kapcsolatról a féltestvéremet?

Figyelt kérdés
Féltestvérem 39 éves vállalkozó, a rendezvényszervezésben dolgozik. Az a helyzet, hogy összejött egy nála jóval fiatalabb 21 éves lánnyal, aki most ment egyetemre. A családom többi tagja sem nézi jó szemmel ezt a kapcsolatot, mert óriási a korkülönbség. Ebből csak baj lehet, a lány előbb-utóbb minden valószínűség szerint ott fogja hagyni bátyámat egy egyetemista, fiatal srác kedvéért, mert ez így szokott lenni az ilyen kapcsolatokban. Meg szeretném óvni bátyámat a csalódástól, és a nagy korkülönbség miatt én sem helyeslem ezt a kapcsolatot, de nem szeretnék durván beleszólni az életébe, csak szeretném megóvni a csalódástól.

2017. jan. 16. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
40 éves a bátyád, szerintem el tudja dönteni, illetve hacsak nem síkhülye, nyilván tudja ő is, miről szól ez a kapcsolat.
2017. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

"...mert ez így szokott lenni..." - te, ezekkel az orákulumi képességeiddel milliókat kereshetnél a kormányban. A választási eredményeket is ilyen bizonyossággal meg tudod mondani?


Viccen kivul, majd ok azt tudjak, mit akarnak. 39 evesen a batyad mar eleg felnott hozza szerintem, koszoni szepen. Az egyetlen, amit tehettek, hogy normalis emberkent viszonyultok a valasztottjahoz, es nem furjatok oket Baratok koztbe illo szanalmassagokkal.

2017. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Van egy barátnőm, aki szintén 21, a barátja egy szintén 39 éves férfi, akivel már vagy 3 éve együtt vannak és minden rendben velük. A korkülönbség csak egy dolog, ha ők így jól érzik magukat, akkor senkinek nincs ehhez semmi köze, még neked sem vagy a családod többi tagjának. Felnőtt férfi, szerintem egyedül is el tudja dönteni, hogy mit szeretne és egyáltalán nem törvényszerű, hogy csalódni fog..
2017. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Irigy vagy, kérdező, nem kicsit. Egy esélyt nem megér a boldogsága, még ha csalódik is esetleg? Ilyen testvértől mentsen meg az Isten.
2017. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örül neki, hogy egy szép fiatal lánnyal lehet, nem is kell elvárnia, hogy ez hosszan tartson, de amúgymeg attól mer valaki egyetemre jár még semmitse jelent, egyetemeken a többség tanulósabb, nem mindenki ismerkedik, és csak egy külön réteg akikről általába megbélyegzik az egészet, tudom mert én is járok egybe.
2017. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez igy szokott lenni.

Hat persze. Meg ugy higy a csalad osszes ferfitagja a nyalat csorgatja a kiscsajra.

Miert lenne torvenyszeru hogy el fogja hagyni egy fiatalabb csavoert?

23 eves vagyok a baratom 37 eves es eszem agaban sem lenne se elhagyni, egy velem korabelieert meg plane nem. Ja es meg csak nem is gazdag.

2017. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Magadtôl ovd meg inkàbb.

N25

2017. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!