Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekéstem róla, hogy valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekéstem róla, hogy valaha szerelmes és boldog legyek?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, egy rövid életű kapcsolatom volt csak. Megvan mindenem, saját lakás, autó és egy biztos munkahely. Családcentrikus vagyok, sok barátom van.

Viszont a szerelem nem akar jönni. Több éve fent vagyok társkeresőn. Voltak onnan randik, de egyikből se lett semmi. Személyesen nem merem leszólítani a lányokat, úgy érzem nem vagyok elég jó hozzájuk, úgy gondolom anno a volt kapcsolatomban megcsaltak és talán erre vezethető vissza.

Nem vagyok egy Adonisz, de rondának se mondanám magam, normálisan öltözködök.

Nem tudom mi tévő legyek, hogy ez a helyzet változzon? Tudom fejben dől el minden, de nem megy.

Volt egy lány aki nagyon szimpatikus volt, rengeteget chateltünk, oda voltam érte, de élőben nem éreztem azt az elsöprő érzést. Ezt elmondtam neki, meg, hogy maradjunk barátok. Mai napig azok vagyunk. Lehet, hogy akkor elhamarkodtam?



2017. jan. 17. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha azóta sem érzed azt,hogy többet érzel iránta mint barátság, akkor egyértelmű,hogy jól döntötted amikor ezt elmondtad Neki.


Ahogy leírod magad talán nem társkeresőn kellene ismerkedned, az inkább a bátrabbak világa. Bár ne kérdezd,hogy hol is lehetne akkor?

Inkább ismerkedj főrum oldalakon (bár ezek nem társkereső célzatúak), olyanokon, ahol azonos érdeklődésű lányokat találhatsz mint Te.


Ha sok barátod van biztos jártok szórakozni, társaságba. Rajtuk keresztül is próbálj ismerkedni, vagy kérd a segítségüket,hogy ismerettségi körükben nézzenek szét, hátha...

2017. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le.
2017. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!