Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utána szoktatok nézni facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utána szoktatok nézni facebookon?

Figyelt kérdés

Lányok és hölgyek válaszát várom elsősorban, de férfiak is írhatnak. Az lenne a kérdésem, hogy Ti, akik számítógép elött e-mailezgettek (munkahelyi feladatból kifolyólag), árajánlat, megrendelés, ügyintézés stb. és ha rendszeresen e-mailezgettek egy partnerral (feltételezzük, hogy ellenkező nemű) a neve alapján rá szoktatok keresni a facebookon?


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 17. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Alapból a munka az munka, és nem keverem a magánéletemmel egyáltalán.
2017. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rá szoktam,de a kicsit is okosabb letiltja magát, vagy fent sincs.
2017. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs köze a kettőnek egymáshoz. Ha munkakapcsolat, akkor munkakapcsolat, miért is érdekelne,hogy ki Ő?Ha esetleg telefonon beszélünk és szimpatikus lesz, esetleg megteszem ezt, de nagyon nem jellemző,hogy ilyen módon érdeklődök valaki iránt.
2017. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ra szoktam.
2017. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen en is gondolkoztam már!! :) jó kérdés.

Nézetek rám bátran, hátha....... :) csak lányok. :)

2017. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!