Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért nem látják az összefüggést aközött, hogy csakis drága autóval, ajándékokkal próbálnak imponálni a nőknek, és hogy azon csodálkoznak utána, hogy minden nő, csak a pénzükre hajt?

Figyelt kérdés
Nem értik, hogy aki pénzzel akar hódítani, azt csak a gold diggerek találják meg, a normális nőket pedig taszítja ez a "módszer"?
2017. jan. 17. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Sok idióta van. Én pontosan ezért ismerkedem úgy,mintha csak egy átlagos kereső lennék. Cégem van emellett még hobbiból dolgozom is,így van pénz lóvéra,de egy legutóbbi randipéldám:


A hölgyet úgy ismertem meg egy bárban,elkértem a telefonszámát,majd 2 napra rá felhívtam. Megbeszéltünk egy találkozót,az autót leparkoltam majd gyalog mentem oda hozzá, mondván,hogy busszal érkeztem. Rengeteget beszélgettünk, full úgy adtam ki magam,mintha minimálbért keresnék nem lenne autóm és albérlet is csak több lakóval együtt futja ki éppenhogy. Aztán kicsit megszívtam,mert buszozhattam vele haza,majd vissza a kocsiig. Következő találkozásunknál megint leparkoltam az autót,mint aki csak busszal érkezett,majd a találkozó végén elmondtam neki,hogy valójában miből élek és van egy autóm hazaviszem. Először felháborodott egy kicsit, de megértette.

2017. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Előző!

Na mi van, mese est van?

2017. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs igazad Kerdezo. Nem lehet ennyire altalanositani.
2017. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

1. Válaszoló! Jó nagy hazugságot írtál! Vagy mese mondónak készülsz??

(Mindig is utáltam a hazudozó gyökereket)

2017. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszabb ***** válasza:
16%
A normális nőket minden taszítja, ami nem tökéletes, mert ők maguk is a normálisat keresik, amit ők úgy értelmeznek, hogy az kizárólag csakis a tökéletes kinézetű/hátterű pasas képében repülhet a szájukba. Szerinted nekem miért van rohadtul elegem a "normális" nőkből? Mert mindnyájan a férfi népszerűségét a sikerességét, anyagi hátterét, kinézetét tartja a prioritás elsődleges helyén. Szerinted miért panaszkodik rengeteg férfi a nőkre? Még a belevaló, extrovertált, jóképű srácok is észreveszik a jelenséget, de ők legalább ki tudják használni, ha begerjed rájuk fél tucat "pinya kolada". És hogy miért is "villogunk" a kis csekély anyagi hátterünkkel? Mert mondjuk titeket semmi más nem tud megmozgatni, azért.
2017. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem taszítana,ha mellé másképp is kimutatja.
2017. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Főleg ha a dràga autot csak csajozàsra hasznàlja ilyenkor meg a garàzsba pihenteti ha van egy kis hó latyak jég..
2017. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!