Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortusz az apa beleegyezése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz az apa beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
nos a barátnőm (17) terhes lett és el akarja veteni a babánkat, amiről én hallani sem akarok. mondtam neki, hogy szülje meg, mondjon le róla és többet látnia se kell, de mindenaron meg akarja csinalni. nem ertem miert. szerintem nem csak az o gyereke, hanem az enyem is...
2010. máj. 5. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/181 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Nézd, a törvény szerint erről egyedül az anya dönt, bár cseppet sem etikus. Mivel a te gyereked is, beleszólási jogod természetesen neked is van, de vétójogod nincs. Ha ő nem akarja kihordani nem fogja és hidd el az örökbeadás sem sokkal jobb az abortusznál. Milyen lenne azzal a tudattal élni, hogy van valahol egy gyereked?

Egyébként biztosan terhes?

2010. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/181 anonim ***** válasza:
100%
beleegyezésed nélkül is elvetetheti
2010. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/181 A kérdező kommentje:
igen. de nem kell örökbeadnia. az apánál, azaz nálam nőne fel a baba..
2010. máj. 5. 21:22
 4/181 anonim ***** válasza:
67%

az milyen lenne már hogy megszüli a gyereket és lemondd róla:S

ha szülnék gyereket akkor már biztos nem mondanék le róla...

2010. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/181 anonim ***** válasza:
16%
sztem szülje meg és tegye árvaházba mert az abortusz nem olyan hú de jó + még utána nem is tud a lány gyereket csinálni (később)
2010. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/181 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hogy te vállalnád a felnevelését? Így már más a helyzet. Akkor valószínű arról van szó, hogy ő korából adódóan képtelen lenne ellátni és ez azért elég nagy törés az életében. Hány hetes terhes? És te hány éves vagy? Mindent tudnál biztosítani annak a gyereknek?
2010. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/181 A kérdező kommentje:
ja igen, látom nem teljesen egyértelmű. a kapcsolatunknak vege, mert nagyon osszevesztunk az abortusz kerdesen, de en szeretnem felnevelni a babankat! az az en gyermekem is. nem fogom hagyni, hogy megolje
2010. máj. 5. 21:23
 8/181 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg szép dolog, hogy ennyire munkálkodik benned az apai ösztön, nagyon ritka az ilyen, én is azt mondom, hogy inkább neveld fel te, persze csak ha van rá lehetőséged, de azt tudnod kell, hogy ebben te is benne voltál, te is felelőtlen voltál (gondolom nem tervezett baba volt, ha az abortusz téma), így mindketten hibásak vagytok benne, ne állítsd be szörnynek.
2010. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/181 anonim ***** válasza:
54%
a szüleire probálj hatni,ha jol tudom kell szülői beleegyezés is az abortuszhoz ha csak 17
2010. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/181 anonim ***** válasza:
93%
De még nem válaszoltál. Hány hetes terhes a volt barátnőd és te hány éves vagy? Van munkád, és önálló megélhetésed?
2010. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!