Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sokat jelent, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokat jelent, ha egy srác beenged a kocsija volánja mögé?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát én nem engedek be sok mindenkit a kormány mögé. Egy lány volt, akit odaengedtem, ha a bizalomról van most szó. (de már ezt is megbántam, mert nem lett belőle semmi)

Egyébként attól függ, hogy mennyire szereti a gazda az autót. Ha nagy becsben tartja, akkor igen, sokat jelent, és ki akarja mutatni, hogy bízik benned. :)

2017. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azt hogy megbolondult-)
2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
felelőtlen
2017. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan (is) tudtam, hogy tényleg szeret :)
2017. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is féltem másoktól az autómat, bárkinek nem engedem hogy vezesse, csak akiben megbízom.
2017. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja: én a kocsit nem annyira féltem, de mindenképpen valamennyire a bizalom jele. Végülis valószínűleg a legnagyobb értékű ingóságát bízza rád.
2017. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Lehet csak jobban vezetsz mint ő, vagy elvették a jogsiját.

Én már jártam így, a pasi mondta gyorsan cseréljünk helyet ,mert nincsen jogsija, a rendőrök majdnem lecsíptek.

2017. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy azt jelenti megbízik benned. Inkább csak azt hogy imponálni akar, meg akar kapni.


A bizalom rengeteg idő amíg felépül, szóval attól mert átengedi a volánt nem azt jelenti hogy megbízik benned. Főleg nem , ha most kezdtetek ismerkedni.

De amúgy sok férfi le se szarja , mert nem az az autómániás, és nem érdekli hogy szétégeted a kuplungot, lefullasztod, recsegteted a váltót, kecske benzint tankolsz, sorolhatnám... :)

2017. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!