Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, ha szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, ha szexelni hallom a szüleim?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig zavarban érzem magam és meg se merek mozdulni nehogy rájöjjenek, hogy fent vagyok, másnap pedig kerülöm őket mert eszembe jutnak amiket hallok, mi lehet ennek az oka ? Ezzel mindenki így van ?
2017. jan. 28. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Füldugó
2017. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy zavar, normális ember nem szívesen hallgatja az anyja élvezkedését...

A füldugó tényleg használ, ill. én anno - ugyanezen okból - kértem egy komolyabb fülest vmelyik szülinapomra (persze azt nem mondtam, h ezért kell), nem az agybadugósat, hanem rendeset. Na ha azzal nézel vmi filmet közben, az is jó megoldás. Más tippem nincs.

2017. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen gyermekem, mi is így vagyunk vele, mikor fél estét végigmasztizod, és azt hiszed, hogy anyáddal nem halljuk, hogy mi szűrődik ki a szobádból, és nem vesszük észre, hogy kiizzadtan, csillogó szemekkel vonulsz ki a mosdóba, és nem tűnik fel a folt anyádnak, mikor ágyat húz neked.



Ölelnek, és csókolnak a szüleid

2017. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én annak idején még kisiskolás koromban rájuk is nyitottam... Kínos volt...

Sztem örülj neki, hogy csinálják, és nem kell szégyenkezni! :)

2017. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart,tiniként inkább izgatott. Volt hogy véletlenül megláttam őket,de nem vettek észre.
2017. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként az én sosem voltam ilyen helyzetben. Az én szüleim sosem szexeltek mikor emlékszem rá...


Cserébe mondjuk majd' minden este jó alaposan összevesztek, ordibáltak egymással, sírás, anyázás...


Tudod, inkább hallgattam volna, hogy dugnak.



Egyébként ezt a felnőtt kapcsolatok rovatban írtad ki, így feltételezem, hogy felnőtt vagy, költözz el bátran, felnőttként egy albérlet, vagy egy egyetemi kollégium simán elérhető.

2017. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog, hogy zavar. Szerintem őket is zavarná ha téged hallanának szexelni. Azért csinálhatnák halkabban. Engem zavarna ha hallanának a gyerekeim vagy a szüleim. Persze természetes dolog a szex de akkor is.
2017. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sohasem zavart,volt hogy meg is láttam őket. Inkább kíváncsi voltam.
2017. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!