Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 2 legjobb haveromnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2 legjobb haveromnak is tetszik a lány, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Igazából teljesen felesleges ezen agyalnom, mert 1000 éve szakítottunk, de én azóta is szeretem és nem tudom, hogy ezt hogy kezeljem. Egyikükről tudtam, hogy bejön neki, persze nem ment rá, ér annyit a barátságunk, hogy a másik barátnője tabu. Elfogadtam, azóta lett barátnője is, de akaratlanul is mindig belelattam, hogy, hogy néz arra a lányra, akit én szeretek.

És pár napja tudtam meg, hogy a másik barátom, akit 6 éves korom óta ismerek, szinten volt, hogy nem barátként tekintett a lányra. Ráadásul ok hamarabb ismerték egymást, mint az exem és én. Ő nem az a fajta aki egy nőnél kiköt, nem nagyon lehet komolyan venni a nőkhöz fűződő érzelmeit, de mégis ott van bennem, hogy a 2 legfontosabb ember az életemben, akikkel együtt nőttem fel, szemet vetett (ha csak a múltban is), arra a lányra, akit én a mai napig szeretek. Ráadásul tartjuk a kapcsolatot, sokszor összejön csapat, és nagyon hülyén érzem magam. Tudom, hogy felesleges ezen pörögni, nem voltak komoly érzelmek részükről (tudtommal), soha semmi vita nem is volt, okot sem adtak rá, de akkor is nagyon zavar.



2017. jan. 28. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szakítottatok, nem értem mi a gond. Ha most a másik két haveroddal flörtölne az sem kellene zavarjon.
2017. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg felesleges ezen agyalni. Az nem jelent semmit, hogy tetszik v. tetszett valaha nekik, millió egy ilyen eset van, ha a lány járna valamelyikőjükkel jelenleg, azt még megérteném ha fájna neked, de így nem.
2017. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd elismerésnek. Még mindig jobb, mintha az lenne "Józsi, még jó hogy szakítottatok, mert bűn ronda volt ez a Boris, nem is értem hogy járhattál ilyen rondasággal.
2017. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!