Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik, ha egy pasi magas? (190+ cm)? Ti milyen magasak, alkatúak vagytok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2017. jan. 29. 14:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
75%

# 28, hol van a gyakorin minden pasinak +20cm-es farka? vagy azon nyafognak hogy kicsi vagy vékony vagy túl hamar elmennek. Ha elírom hogy nekem a 20 cm körüli az ideális akkor le vagyok hurrogva. Nem mintha érdekelne hogy ki mit gondol. Én pont azt tapasztaltam hogy sok az alacsony, kis farkú, csóró ember erre. Az se tetszik a válaszok és pontozás alapján, ha egy nőnek a magas férfiak jönnek be. Nem mindegy nekik hogy én kikkel dugok? Ha nekem egy férfi nem férfias (szexről beszélek, nem munkakapcsolat vagy barátság) 180 cm alatt az legyen az én dolgom. Nem tudok olyat elképzelni hogy egy férfi túlságosan magas legyen. Ez olyan mintha egy nő túl szép lenne vagy túl csinos.


24N

2017. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy milyen magas, hanem, hogy nálam legyen magasabb valamivel- ami NEM NAGY elvárás, lévén, 159 centi vagyok.

Amúgy volt már 188 és 169 centis pasim is. Mindegyiknek megvan a maga előnye.

A nagyon magas mellett mindig kis pici, cukinak éreztem magam, jól bele tudtam magam fészkelni az ölébe. A 169 centisnek pedig pl tök jól a vállára tudtam hajtani a fejem és vele pl szex közben kb. minden pózban simán lehetett szemezni.


Amúgy, 27 éves vagyok, homokóra alkatú (papám szerint "kis bögyös-faros")és 159 centi.

2017. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem a magasság alapján döntöm el, hogy tetszik e valaki, exem 187 centi, a mostani párom 173 és vele sokkal kényelmesebb minden, nagyon tetszik, hogy csak ennyi különbség van köztünk, én 165 cm vagyok, 50 kg.

Aki meg csak magas férfi mellett érzi magát nőnek, no comment...


25/n

2017. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
En eleg magas vagyok, szoval a magasakra "specializalodtam".
2017. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Ez amugy miert ebben a kategoriaban van? :D
2017. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!