Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van rendjén, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendjén, hogy a 35 feletti férfiakhoz vonzódok és előbb tudnék velük elképzelni kapcsolatot, mint egy velem korú fiúval? 22 n

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Leírnád nekünk részletesen, hogy milyen egy "veled korú" fiú?
2017. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
Gondolom,nem fogott meg senki a 22 körüliekből...
2017. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
40 évesen nekem ez teljesen rendben van :) F
2017. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Amennyiben 22 évesen úgymond "benőtt a fejed lágya", és ebből kifolyólag tartós, normális párkapcsolatot szeretnél, ebben az esetben teljesen rendben van.


Érett pasit akarsz, aki tudja hogy kell bánni egy lánnyal, tudja hogyan kell megfelelően kényeztetni egynői testet, és egyéb olyan dolgokat tud amiről a manapság elterjedt huszonéves diszkójamok java részének fogalma sincs.


Mennyire van rendjén? Teljesen.



36/f.

2017. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen normális, miképp az is ha a korodbeliek közül választasz.

F/37

2017. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Ez imponalo, de komoly kapcsolatot 22 evessel nem tudnek elkepzelni.
2017. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy 33 évesen túl fiatal vagyok valakinek.
2017. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Rendbdn van. Én is az éretebb férfiakat kedvelem. Próbáltam fiatallal is,de jött az,hogy jaj nem tudja mit akarok. Részemről befejeztem a fiatalokkal. Bár én 26 vagyok,és 32év alatt nem állok szóba egyetlen egy férfival sem. Privit ne írj,úgysem válaszolok!!
2017. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Mivel most ez a menő és orrba-szájba ezt nyomja a média, meg amúgy is sok az elvált családban felnövő lány, ezért mondhatni, elég megszokott a dolog.

(Az más kérdés, hogy ilyen kaliberű lányból még egy normálisat sem láttam. Egyszerűen felszínes kapcsolatfüggők voltak, akiket sorban kihasználtak.)

2017. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Apakomplexussal küzdőknél teljesen rendben van.Amúgy ciki.

20/L

2017. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!