Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit kirakni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit kirakni a lakásból ha neki esze ágában sincs elköltözni onnan?

Figyelt kérdés

Az én lakásomroól van szó, a párom költözött hozzám. Már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen, én szeretném, ha elköltözne, de ő nem akar. Azt mondja nem érti mi bajom van szerinte jól megvagyunk. Szerintem meg sehogy. Én értem, hogy neki így kényelmes, és nem akaródzik ezt feladni, hiszen itt nem kellett lakbért fizetnie csak a kiadásokat, és sajnálom is, mert olyan szerencsétlen tud lenni néha nélkülem, de már nem akarom ezt az életet vele.

Egy kutyát, macskát sem rak az ember az utcára, nemhogy egy embert, akit valaha szeretett. Nem tudom mit csináljak, tényleg az az egyetlen mód, ha drasztikusan járok el és megutáljuk egymást?


2017. febr. 1. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam. Egy idő után bejelentettem, hogy lett valakim és hamarosan át akar jönni hozzám. Rövid idő alatt kiköltözött az exem!
2017. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Fizessen lakbért, a rezsi felét, kaja mindenkinek külön. Elvégre már csak lakótárs. Ha nem lesz ilyen kényelmes neki, akkor majd elmegy.
2017. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Lakbért szabj ki, hisz már csak lakótárs, vegye magának a dolgait. Ez normális dolog nyugi.

Aztán lassan beadagolhatod hogy van valakid, hidd el gyorsan lelépnek :D

2017. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs oda bejelentve, akkor ha eldurvul a helyzet, rendőrséggel is elvitetheted onnan. Sajnos tapasztalatból tudom, ugyanez volt velünk is.

Persze, macskát kutyát nem raksz ki, de azok nem kereső vkik, akik el tudják tartani magukat. Én nem ajánlom h lakbért kérj tőle mert ha azt mkndja h ok, attól még ott marad a nyakadon. Aztán akkor sincs biztosítva h fizetninis fog. Gondolom nem akatod h ott maradjon ha már nem akarsz vele élni.

Szerintem adj neki egy határidőt h meddig találjon magának albérletet, ha addig nem költözik ki, akkor ki a cuccai, zácsere vagy rendőrség legvégső esetben.

2017. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. kijelenteni - ezt te is megteheted

2. rendőrséggel kirakatni

3. összeszedni valakit magad mellé (lehetőleg férfit, akár rokont, akár random), hogy véletlenül se "kölözhessen" vissza - ha ostoba, akkor zaklatni fog, ezt is vedd figyelembe

2017. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!