Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel már jó ideje flörtölünk. Kerülgetett,de végül is nem mert kezdeményezni. Sajnos megtudtam, hogy van kapcsolata, ami hatására teljesen elfordultam tőle, és nagyon dühös is lettem rá,mert nagyon szimpatikusnak tartottam. Próbálom kerülni, de mindig úgy csűri csavarja, hogy lássuk egymást.

Szeretnék ebből menekülni. Nem is a szemétsége érdekel, hanem inkább az, hogy egy kapcsolatban lévő pasi miért nem áll le? Mi hajtja hónapokon keresztül, annyira nem vagyok jó nő.


2017. febr. 2. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
mondta, hogy akar tőled valamit?
2017. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Változatosságot keres.Nem kell ránézni többet.
2017. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb nagyon határozottan add a tudtára, hogy addig volt szimpatikus a közeledése, amíg meg nem tudtad, hogy barátnője van. Így már inkább kellemetlennek érzed, hogy közeledik, és álljon le a flörtöléssel. Barátkozni pedig nem szeretnél.
2017. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg akar d*gni, mert éppen most ehhez van kedve. Nem kell komolyan venni..
2017. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért, ha egy nő van kapcsolatban, annál kizárt, hogy "szemétkedjen" ?

Csak az egy kezemen meg tudnám számolni, hogy a barátaim közül mennyi nő kezdett el velem "szemétkedni" és végül a barátom rágott be rám, mert a kedves felesége kivetette rám a hálóját...

Franc kivan már itt a férfiakat degradáló kérdésekből...

2017. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, senki nem mondta, hogy minden pasi ezt csinálja, a kérdezőnek is ezzel az eggyel van a baja, szóval be lehet fejezni a rinyálást.

Kérdező, szerintem tiltsd le mindenhonnan, ha meg személyesen találkoztok, akkor határozottan, egyértelműen mondd el, hogy hagyjon békén, vagy szólni fogsz a barátnőjének, hogy miket művel a kedves párja a háta mögött (mondjuk valszeg úgysem hinne neked a csaj, de talán a pasi ettől beijed :D).

2017. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!