Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódtatok már úgy valakihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már úgy valakihez, hogy azt éreztétek ha hozzátok érne belehalnátok, amikor úgy érezted, hogy azért nem tudsz valakihez közeledni, mert őrületesen kívánod?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkínzás lvl 100? Nem.
2017. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert sosem voltam még kamasz csaj.
2017. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,most is így vagyok valahogy!
2017. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha érezek én is hasonlóan. A legkisebb érintése is a padlóra szögez/ne. Egyszerre félek tőle és vonzódom hozzá...nem értem hogy válthat ki belőlem ilyen reakciókat. Bármit csinál bármit mond, én egyenesen imádom! Megijjedek néha magamtól is. Talán a zárt osztályon lenne a helyem. Beteggé tesz... :D
2017. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belehalni nem, talán beájulni.

De ha őrületesen kívánod, nem az lenne a lényeg, hogy közeledj? Férfi vagy kérdező?

2017. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!