Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan nő akinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan van olyan nő akinél az ilyen duma bejön?

Figyelt kérdés

Volt itt az előbb egy kérdés, amiben egy nő leírta, hogy volt olyan aki nyíltan megmondta neki, hogy "jól nézel ki, megdugnálak".


Komolyan van olyan, akinek ez bejön ?


2017. febr. 4. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem, az ilyen szanalmas aki azt hiszi ezzel eler valamit egy nonel :D
2017. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Biztosan van, elvégre ha nem lenne, akor nem próbálkozna vele.

Igazából teljesen hatékony ezzel nyitni, ha meggondolod, 1 perc sincs, ha nem jött be, veszített egy percet, mehet a következőre. 20-30 nőből szerintem egynél össze kellene hogy jöjjön a dolog.

Azért remélem, hogy normális nők tényleg nem dőlnek be ennek.

2017. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez sosem jött be...de lehet tényleg nem vagyok normális a mai világot nézve.
2017. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha bejössz egy nőnek nem sok mindent mondhatsz neki amitől megrémülne.


Ugyanakkor meg a nagy számok törvénye alapján szerintem is előbb utóbb fogsz találni valakit aki csak dugni akar és igent mond rá.

2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak dugni akar a csaj, akkor lehet. Elég lényegre törő.
2017. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha jól nézel ki, bármilyen duma bejön a nőknél. Ha nem nézel ki jól, semmilyen duma nem jön be.
2017. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Lehet van benne valami, bár mondjuk én az életben nem tudnék így nyitni egy nőnél.

Egyrészt nem mernék ilyennel odamenni egy nőhöz, másrészt pedig elképesztően közönséges.

2017. febr. 4. 12:46
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
6-os, megcáfolnálak.Ismerkedtem már az ún.szépfiú kategóriából 1-2 példánnyal...amint kiejtette a száján ezeket a szavakat, lapátra került.Nyilvánvalóvá vált számomra, hogy max.ennyire lenne jó az illető.Nekem meg ennyi nem elég.
2017. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem egyszer csinálták meg, hogy baromi jóképű férfi képeivel regisztráltak ide-oda, aztán "..ggbekurnálak" szintű űzenettel indítottak a hölgyeknél, és láss csodát, még erre is pozitívan reagáltak.


A lényeg, hogy bármit is csinálsz/mondasz, a nők egyedül a megjelenésed alapján döntik el, hogy fogadják a közeledést. Tehát ha elég jól nézel ki, a fenti, amúgy sértő beszólást is úgy veszik, végre egy férfi, aki határozott és tudja mit akar.

2017. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tőlem lambadára táncoló Szűz Mária szobrot kerestek eladót :D
2017. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!