Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nő és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nő és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szögezzük le a legelején; nős vagyok, boldog kapcsolatban, gyerekkel. De van egy lány, akit nem tudok kiverni a fejemből, pedig elég rég nem láttam. Ha többen vagyunk, nincs gond, eldumálok vele, felszínes hogy vagy, mizu dolgokról, de volt, hogy kettesben kellett lennünk, akkor egy értelmes mondatot sem birtam kinyögni. Csak ültem kukán mellette. Ő meg az egyik pillanatban csak néz rám, aztán már kerüli a tekintetemet, mintha ott se lennék,rám se néz. Ráadásul visszahúzódó, fogalmam sincs érez e valamit, mert néha olyan, mintha igen, aztán nem. Nem is kéne ezzel foglalkoznom, hiszen mint írtam szeretem a feleségemet, de mikor őt, a lányt meglátom, az valahogy teljesen más. Nem is tettem semmit, mikor kettesben volt dolgunk, akkor is igyekeztem szabadulni, nehogy olyan tegyek, amit megbánnék. Azt hittem az egész enyhülni fog, ha nem látom őt, de nem, sokszor eszembe jut, remélem, hogy összefutunk, de egyben felek is, mert nem akarok hozza vonzódni. Tudom, hogy rá gondolnom sem lenne szabad, de nem tudom irányítani, azon kapom magam, hogy arra gondolok, mikor beszélgettem vele, találkoztam vele, akárcsak egy köszönésre is. Hogy felejtsem őt el? Boldog vagyok a családommal.

2017. febr. 4. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy boldog vagy a családoddal?
2017. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illetve még inkább a feleségeddel? Szerelmes vagy belé?
2017. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagy nős, hány éves vagy és hány éves a gyerek?
2017. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy boldog vagy, csak már nincs az a lángolás. Amúgy meg, ez agyban dől el. Ha valóban nem akarod megcsalni, akkor az energiáid inkább a feleségeddel való kapcsolatra fordítod. Ha meg kipróbálnád, Úgyis ki fogod, csak tudd, ezzel eléggé önzővé válsz, és két embernek is szomorúságot okozhatsz.
2017. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a feleségemet sok év után is, csinálunk programokat kettesben, minden rendben. A lány fiatalabb nálam, talán ezért vonzódom hozzá. Csak azt hittem egy kis fellángolás az egész. De még mindig sokat gondolok rá.
2017. febr. 4. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a problémád. Nálam is ez a szitu, csak fordítva. Férjnél vagyok és van egy gyerekem. A kapcsolatom a férjemmel boldog és harmonikus. Ugyanezt érzem, mikor meglátom. Várom, hogy elmúlik a vágy, de nem akar. Ha a közelemben van, végem van. Úgy érzem, hogy ő is vonzódik hozzám, egyik nap mosolyog, beszélget, de a másik pillanatban meg teljesen elzárkózik, mint aki zavarban van. Nem szeretnék semmit tőle, de ijesztő, hogy ennyire vonzódok hozzá és nem tudom hogyan kéne az ezen való állandó meditálást befejezni.
2017. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Honnan ismeritek egymást? Mindenképp találkoznod kell vele? Mert ha nem, akkor azt mondanám, hogy próbáld meg kerülni, hátha idővel jobb lesz. Meg én azon is elgondolkodnék, hogy valóban boldog-e az a házasság. Nem lehet, hogy saját magadnak se akarod bevallani, hogy azért vannak gondok? Akár csak a megszokás, "unalom"? Tehát nem lehet, hogy csak áltatod magad azzal, hogy boldog vagy? Mert akkor meg kellene beszélned a feleségeddel, hogy hogyan ébresszétek fel a lángot.


Egyébként miért érzed úgy, hogy néha olyan, mintha érezne valamit a lány, néha pedig nem? Ez miben nyilvánul meg, milyen veled? Csak azért kérdezem, mert ha például ő nem érez semmit, és ezt konkrétan megtudnád, rájönnél, az segíthetne a helyzeteden, hiszen nem lenne benned kétely, hogy egyáltalán lehetne-e nála esélyed, hanem tudnád, hogy nem és pont. Így meg azért ott van benned a kíváncsiság is.

Persze tény, hogy ha ő vonzódik hozzád, az meg még nagyobb "csábítás", ezért kérdezem, hogy milyen veled, és miből szűrted le néha azt, hogy mintha érezne valamit, néha pedig azt, hogy nem... :)

2017. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál már azon, hogy ezt az egészet megbeszéled a feleségeddel?
2017. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7-essel egyetértek.

Ezen kívül az is tényleg jó ötlet, hogy beszéldd meg a feleségeddel, de csak akkor hogyha tudod, hogy ezt helyén tudná kezelni és nem fajulnának rosszra a dolgok. Az viszont tényleg sokat nyom a latba, hogy a lány pontosan milyen veled. Próbálkozott már nálad finomabban esetleg?

2017. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem próbálkozott nálam soha, tudja, hogy családom van, ismerik is egymást.

Simán lehet, hogy én látom csak bele az egészet, de úgy látom elpirul, mikor találkozunk, pár pillanatig tartja a szemkontaktust, aztán elkapja a fejét és rám se néz. Úgy érzem zavarban van mellettem.

És nem, nem muszáj vele találkoznom, nem is láttam hónapok óta, de bármikor előfordulhat, hogy összefutunk.

Megbeszélni nem szeretném a feleségemmel, semmi jó nem lenne belőle, ismerik egymást valamennyire, nem lenne jó, ha kiderülne.

2017. febr. 7. 17:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!