Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti elítélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elítélnétek emiatt egy nőt?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ismerkedési fázisban, megtudnátok, hogy korábban lefeküdt egy férfival, aki azelőtt megerőszakolt egy másik nőt. (a két eset között pár nap eltérés volt)
2017. febr. 6. 22:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem ítélném el, mindenkinek szíve joga megválogatni, hogy kivel fekszik le.

Más kérdés, hogy az ismerkedés gyorsan abbamaradna.

2017. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Mint az utolso valaszolo...
2017. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%

Nem különösképp érdekelne a dolog.

Megtörtént, elfogadom, feltételezem nem vagy rá valami büszke, remélhetőleg nem történne meg újra.

Semmi probléma nem lenne vele, kicsit értetlenül néznék.

20/f

2017. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értem miért nem lehet az erőszakos emberekről valami listát készíteni. Hiszen itt nem arról van szó, hogy felhúzták és eldurrant az agya és egy pillanatban megütött valakit. Ez egy hosszabb folyamat, kontrollja volt a tettei felett, akarta ezt, és sok ideig tartott


A pedofilokról és az erőszaktevőkről is kellene egy nyilvános lista, hiszen ez hajlam kérdése. Sokkal nagyobb károkat okoznak, mint egy tolvaj, vagy egy sima verekedős pasi.

2017. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehetsz magadra tul igenyes...
2017. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Missi_Key ***** válasza:
0%
Nő vagyok, de én a helyedben azt itélném el aki felettem ítélkezik azért mert én nem ítéltem el egy olyan embert akit ő nem ismer.
2017. febr. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Missi_Key ***** válasza:
0%

14

A tolvajokról is kéne lista. Hopsz azt nem lehet, akkor kiderülne hogy van olyan hogy "cigánbűnözés"

2017. febr. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Jol van latszik neked se adott agyat a jo isten elozo valaszolo...gondold mar vegig aki megeroszakol egy not az szerinted mennyire tiszteli a noi nemet, mennyi emberseg van benne. Aki nem tud uralkodni az osztonein az egy civilizalatlan barom. Na mar most a te elved szerint mi vagyunk a rosszak mert nem tudunk komolyan venni es elitelunk olyat akinek ennyire nincs meltosaga es erkolcsi onerzete...de figyelj ha szerinted ez rendjen van akkor legyel magadra te is ennyire igenytelen, csak egyet kerek a normalis ferfiakat baxott nagy ivben keruld el...idiota. (elozonek szolt)
2017. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Missi_Key ***** válasza:
18%

Utolsó...ennyi erövel egy gyilkos meg egy embert sem tisztel. Ez is baromsàg, meg az is amit te mondasz.

Az eröszak meg pont a kontrollról szól àltalàban. Ha azt hiszed "nem tudott uralkodni magàn" van egy rossz hírem: te is a rape culture-t erösíted. Tudnak uralkodni magukon, csak nem akarnak. Nem a nök öltözéke a felelös.

2017. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!