Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet beleszerettem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beleszerettem? Ez mennyi idős korig normális?

Figyelt kérdés

Rengetegszer vállaltam már korrepetálást különböző tantárgyakból és mindig vegyesen, fiúk/lányok stb. Én most 22 éves vagyok, és három hónapja jár hozzám egy srác, aki 17 éves. Már az elején is kitűnt a többi vele egyidős fiatalok közül, de azt hiszem én el kezdtem többet érezni. Lehengerlő stílusa van, és intelligens is, csak lusta. Totál ellentetje a mostani srácoknak. Lehet, hogy tényleg kezdem megszeretni? Ez egyáltalán normális? Illetve, mit tegyek, hogy ne gondoljak ilyesmikre? Szószerint lázban vagyok, amikor találkozunk. Azt tudom, hogy én is szimpatikus vagyok neki, ez már fordult elő, de még egyszer nem akadtak olyan gondolataim valamelyik tanítványom mellett ülve, hogy bár megcsókolna, meg nem akarom még ide leírni milyenek. Egyáltalán, hogyan szabályozzam ezt az egészet? Nem kezdhetek ki vele. Ráadásul javultak a jegyei elég szépen, szóval gondolom jó hatással vagyok rá, így ezt sem kéne elvetni.

Mit tegyek?


2017. febr. 8. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelem kortalan. Ergo mindig normális.
2017. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 80-ig.
2017. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!