Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes erre a higiénia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes erre a higiénia?

Figyelt kérdés

Szerintetek képes a higiénia valakit bombasztikus, 10/9, 10/10-es nővé tenni?

Mit értek alatta:

Körmök: mocsok mentesek, és jó állapotúak, nincsenek lerágva vagy túlnőve.

Ajkak: nem cserepesek vagy hámlóak, hanem egyenletes színűek, selymesek.

Bőr: szőrtelenítve makulátlanra mindenhol, ez egyénfüggő, ki hol szőrösödik. Puha, nem száraz, nem keményedéses, időközönként szépen exfoliált, egyenletes. Pattanás vagy mitteszer minél kevesebb, vagy semennyi.

Haj: sosem zsíros, vagy legalábbis sosem látszik annak. Egészséges, nem töredezett, formásra vágott és igazított, ha festve van, nincs nagyon lenőve, fényes. Ezen kívül fazonja igazodik a viselőjéhez, hogy szépségét segítse elő.

Száj: normális lehelet, egészséges, katonás fogak.

Szemöldök: rendben tartott; ideális, természetes vagy természetesnek ható forma.

Fül: tiszta!

Ruházat: tiszta, igényes, cipő is tiszta, semmi sem kinyúlt vagy lyukas.

Alak: nincs elhízva, és nem teljesen izomtalan.


Kb. ennyi egyelőre. Lehet nem mind pont a higiénia kategória, hanem ízlésesség vagy igényesség. De a kettő összefonódik.


Szóval szerintetek tud a perfekt higiénián múlni, hogy valaki átlagos, átlagosan szép-e, vagy bomba nő, aki 10/10, 10/9?


2017. febr. 10. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10/10 nem is lesz, de 7-8 simán
2017. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha alapbol szep arcvonasai vannak es stilusosan oltozkodik, akkor igen.

De akinek nincsenek olyan tipikus szep vonasai, az is legalabb ket kategoriaval szebb, ha figyel magara, mintha slapmosan maszkalna.

2017. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem, ha csak nem volt hozzá nagyon bőkezű a természet.

Kezdve azzal, hogy nagyon sok bőrhibáért a hormonháztartás felelős, akkor te meg aztán moshatod a bőröd azzal, amivel akarod, és a kozmetikus vagy bőrgyógyász is csak hosszas kezeléssel tudja rendbe tenni.

A testalkat is igencsak a szerencsén múlik, pl. hiába nem zabál valaki, mint a disznó, nem lesz belőle helyből egy hosszú combú, 170 centis bombázó.


Az egész biztos, hogy nem minden a higiénia kérdése, amit felsoroltál, sokkal inkább egyszerűen csak pénz kérdés. Jól hangzik, hogy igényes nő elmegy kozmetikushoz, pedikűrre, manikűrre, fodrászhoz, fogászatra jár, rendszeresen cseréli a ruhatárát, stb. De nagyon sok esetben ezt hiába szeretné valaki megtenni, egyszerűen akkor se fog tudni havi 50-100 ezret kicsengetni ezekre, csupán az igényesség jegyében.


És akkor ugye még nem szólt közbe az a fránya genetika...

2017. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Jó lenne, ha mellőznéd mára a gondolatolvasást fahéj. Már harmadszor írtad amit akartam :p

30/f

2017. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos, persze, ad hozzá valamennyit. Van, hogy sokat is :)


Azért szebb nem feltétlen lesz tőle valaki.

De 1 pontot kb biztos ad hozzá, ha már skálán méred.


És tegyük hozzá, hogy a túlzásba vitt higiénia- vagy egyéb kiegészítők pl. lakkozott köröm és társai, nem hogy nem vonzók, de sokszor még taszítanak is.

2017. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Sőt, egy csomó mindent észre sem venni ezekből.

Nekem pl nem katonásak a fogaim, nem is vagyok sportos/vékony hajam sem túl hosszú mégis olyan pasijam voltak (főleg a személyiségem miatt), amiről nem is mertem álmodozni.

Ráadásul az exeik meg mind női szemmel nézve is bombák voltak. Mégis engem választottak...

2017. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10-es skálán 2-3 pontot biztosan javít.
2017. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En azt hittem, ezek alapveto dolgok.


Ma sem hiaba jottem fel ide.

2017. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy is .

Egy csúnya ember nem szépül meg csak azért mert tisztàlkodik, és odafigyel magára.


De ezek szerintem alap dolgok amiket leírtál.

2017. febr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!