Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexeltetek már erdőben? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már erdőben? Vagy mi volt a legdurvább hely?

Figyelt kérdés
Kort írjatok! :)
2010. máj. 8. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
volt már erdő. reggel hatKOR
2010. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szexeltem már erdőben.
2010. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szexeltem már erdőben, a legdurvább hely viszont egy vonat volt..:D
2010. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

mi olyan elképesztően durva abban hogy erdőben dugsz? Teljesen szimpla helyszín, szabad levegő, napsütés, stb, ott a legjobb ;)

Amúgy is naponta többezren dugnak az erdőben, csak azok állatok.

2010. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kis kulancsok :) Szunyogok :D Stb És mikkor otthon mindent megtalállsz magadon xD Am téll jó az erdöben fölleg ha járnak is arra :DDD
2010. máj. 8. 09:11
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm puncija egy erdő. Én szeretem.


22/F

2010. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hót meztelenre vetkőzni, te láma! Aztán akkor nem lepnek el a szúnyogok. Elég ha rákészültök aztán mondjuk szoknyába mész bugyi nélkül aztán mikor megvan a jó hely háttal nekifekszel a fának és fél lábbal átöleled a barátodat, az meg csak lazán kicsomagolja a sliccén :D
2010. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
én csináltam már erőben...naés?
2010. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Erdő fényes nappal, kocsi mellé bújva, közben a fűnyírók végezték dolgukat. És pokrócon.

Utcán igaz este, sötétben.

Egy bolt wc-jében.

A Mcdonalds parkolójában szürkületkor.

2010. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Erdoben tobbszor, egyetem wc-jeben es termeiben tobbszor, panelhaz lepcsohazaban, kocsiban forgalmas ut szelen, egyetem ablakaban elso emeleten mig lent setalgattak az emberek, nappal satorban forgalmas kempingben tobbszor, tesco parkoloban kocsiban, etc
2010. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!