Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megoldható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megoldható a vágyam, hogy két leszbi/bi nővel férfiként hármas kapcsolatban legyek?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha ők is vonzódnának egymáshoz, mert akkor nem vetekednének egymással, ami konfliktust okoz, hanem igazi háromszög lenne.


A történethez tudni érdemes, hogy elég különös jelenség vagyok, engem nagyon szeretnek a nők, sokan vonzódnak hozzám, ezért elméletileg van esély arra, hogy találok két olyat, akik egymáshoz is vonzódnak és hozzám is. Csak az a kérdés, hogy ha megvan a kölcsönös vonzalom minden irányba, akkor megtörténhet-e, hogy ők is benne lennének a hármas dologban.



2017. febr. 11. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikussal biztos nem. Bi be talán
2017. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először értelmezd a leszbikus fogalmát. Ha viszont találsz 2 bi nőt kapcsolati szinten szerintem nem tudnád hosszútávon megtartani őket akármennyire is vagy jó pasi.
2017. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Két nő mindent meg tud adni egymásnak, ha vonzódnak is. Ott te teljesen felesleges vagy.

Azért nem vesznek be egy pasit harmadiknak, hogy legyen kinek mosni a büdös zokniját, meg pakolják utánad a kupit.

Az ágyban pedig egész biztosan több örömet okoznak ketten egymásnak, mint amire te valaha képes leszel.


Persze álmodozni lehet.

2017. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha össze is jön... Az akkor sem olyan egyszerű művelet.:) Nekem szerencsére volt ilyen jellegű hármasban részem. De csak egy kis cici fogdosás volt, a két nő között. Nehéz egyszerre két nővel foglalkozni, és saját magaddal is hogy egyszerre élvezzétek.:) Mind kettővel egyformán kell foglalkoznod, mert a másiknak rosszul fog esni, ha vele kicsit kevesebbet foglalkozol. Fontos, ha már ilyenekben veszel rész, akkor úgy éljétek meg mint, egy élményt és ne úgy mint egy rossz döntést. További sok sikerült a későbbiekben! 20F
2017. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem újdonság eza történelemben menage a trois néven pl elég ismert felállás
2017. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindenki, fiatal koromban én is rá voltam kattanva a hármas felállásra. Hidd el nem olyan nagy durranás. Sokkal jobb egy sima pásztoróra az imádott kedvessel, mint az ilyen hancúrozás.
2017. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4Es vagyok. Miquelnek igaza van. Nem nagy dolog. :) De azert benne lennek meg par ilyenbe.
2017. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!