Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember vagyok? ( lent. )

Figyelt kérdés

Leírnám így magam nagyvonalakban és aki szeretné annak képet is küldök hogy rendes képet kaphasson rólam.

Annyira érdekel a véleményetek..:)

Szóval 20 éves vagyok 165 cm 80 kg.

Egyetemre járok jogi karra. Sötét szőke hajú barna szemű vagyok.

Nagyon karrieristának tartom magam és törtetőnek. Vannak céljaim az életben amiket elszeretnék érni.( jogász diploma a legelső cél jelenleg.)

pozitív tulajdonságomnak tartom hogy hamar megértetem magam az emberekkel és szeretek is mások társaságában lenni. A céljaimért nagyon keményen megdolgozom..

Akit szeretek annak mindent megadok és magam elé is helyezem sokszor. Szeretek ajándékozni másokat, néha akkor is ha nekem sincs igazán semmim de mégis megveszem Neki.

Imádok énekelni amit régen versenyszerűen csináltam de most vannak fontosabb dolgok az életemben így ez háttérbe szorult.

Szeretem a tisztaságot magam körül és bár nem vagyok rendmániás azért általában minden nap takarítok.

Szeretek főzni és enni is ( amit mutatnak a kilóim ) :D

A negatív tulajdonságaim:

Nagyon hisztis tudok lenni ha rossz napom van és olyankor inkább senki ne szóljon hozzám.

Naív vagyok sokszor és könnyen belehet etetni velem dolgokat ami sz*r..

Azt akarom hogy mindig minden úgy legyen ahogy én szeretném és más opciót nem tudok elviselni.

Ha valami nem tetszik azt általában nem tartom magamban hanem kiadom magamból. Akkor is ha másnak ez fáj.

Ha egyszer átvernek akkor onnantól nem tudok bízni. Sehogy sem.

Túlságosan szórom a pénzt. Ha van pénzem az az első hogy vásárolok ruhát sminket könyvet minden sz*rt és inkább koplalok.

Nem tudok spórolni ami szörnyű tulajdonságom.. nem megy egyszerűen.

Nektek mi a véleményetek rólam?

Leírtam őszintén mindent. A rosszakat is mert nem fogok hazudni :D :)

Ha kell kép írj privátban és küldök.

(Ezzel a kérdéssel nem az a célom hogy itt szedjek fel bárkit is.Engem csak érdekel az emberek véleménye rólam...)


2017. febr. 11. 13:58
 1/4 anonim válasza:
Küldhetsz :)
2017. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet ;)
2017. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

írtok privit légyszi? Mert itt nekem nem jelzi telefonon a privát üzenetet.

Ha nem nagy kérés

2017. febr. 11. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Számomra a jog egy elég taszító dolog. Az a társadalmi réteg rémlik fel előttem, aki lehúzza a többieket, mert azok máskülönben nem tudnak mozogni ebben a szabály dzsungelben, amit pont a jogászok gyártanak. Ha meg hozzá a már a felmenők között is jogászok, akkor ez hatványozottam, politikusok a környéken meg még inkább stb.


Amúgy még elég gyereknek tűnsz.

2017. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!