Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régen iskolatársak voltunk, de én 6.osztályban elköltöztem.

Egy évvel idôsebb nálam, tanulószobán töltöttük a legtöbb idôt együtt akkoriban. Én mindigis aranyosnak találtam, még ha visszahúzódó és csöndes is volt (észrevételeim szerint ez megváltozott).

Ugye amennyire lehet, végigkövetem az "életét" facebookon, legalábbis amennyit mutat. Élsportoló, elég sokat van a médiában. Egy ideje kezdem úgy érezni, hogy mi van, ha...

Milyen lenne a kapcsolatunk, ha együtt lennén? Esetleg ha csak beszélgetnénk?

Nem tudom, hogy ráírjak-e és ha igen, akkor mégis hogyan. Arról nem beszélve, hogy jelenleg barátnôje van és ha még nem is több akarás szándékával írnék rá, akkor sem tenném meg. De mégis mar belül valami, hogy igenis tegyem meg... DE HOGYAN?

Utálom, amikor a 'sziamizu'-nál megakad a beszélgetés.

18/l


2017. febr. 11. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
mert régen a napköziben jóban voltatok...hát elég gyenge alap azért ahhoz hogy bármi legyen, sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de könnyen lehet, hogy már nem is nagyon emlékszik rád. ha jól sejtem, évek óta nem is beszéltetek, barátnője van. szerintem engedd el, és javaslom nézd kevesebbet a facebookját, és nyiss mások felé...:)
2017. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!