Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Először azzal kezdenem, hogy nem tudtam hova rakni ezt a kérdést úgyhogy ez mellett döntöttem. Annyi lenne a sztori, hogy barátommal már lassan egy éve együtt vagyunk(nem lakunk együtt). Amikor együtt alszunk éjszaka ugyanakkor kelunk fel egy pár percre. Soha nincs az, hogy én úgy kelnék, hogy ő nincs fent és fordítva is. Érdekelne a véleményetek.
2017. febr. 13. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Azta de izgi kerdes. Rohanok a xanax-ert
2017. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem izgalmas kérdésnek szántam. Normális véleményeket szeretnék mert nem tudom hova rakni. (lehet más is így van de hátha valaki tud normális választ adni)
2017. febr. 13. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűű, ettől viszont én nem fogok tudni aludni. Hogy mik vannak??? :O
2017. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugy b+ h ha alszol az nem azt jelenti h agyhalal allt be. Erzekeli az egyikotok h a masik mar mocorkal es felkel a masik is. Mert jobb egyutt fent lenni.

A feneked kitorlese meg megy azert egyedul?

2017. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nehezen kelős vagyok. Nem kelnék fel alapból mert megmozdul es kicsit de lényegtelen. Rosszindulatú emberek nem érdekelnek...
2017. febr. 13. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt irtad erdekel a velemenyunk :D

Velem is ez van a 4 eves kapcsolatom alatt. Megis termeszetesnek erzem. Meg nem foglalkoztat mint valami X akta.

A bal kezedre is racsodalkozol ennyire? Pisa teszten mennyire buktal nagyot? :D

2017. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatotoktól.
2017. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!